Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Jóbarátok...

Mi a véleményetek a Jóbarátok c. sorozatrol?

Figyelt kérdés

2019. máj. 27. 10:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%
Idegesítő. Sose értettem miért érdekes nap mint nap egy baráti társaság életét nézni. Az már persze az én hibám, hogy szerintem nem is vicces,de alapból a vígjátékokat sem szeretem.
2019. máj. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Láttam minden részét amikor ment, szerettem nagyon. Ma már ha valami ismétlése megy elkapcsolok.
2019. máj. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Én már háromszor is láttam és még mindig élvezem, ha újranézem.
2019. máj. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
az egyik legjobb sitcom volt amit eddig láttam
2019. máj. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
33%

Sosem néztem és következetesen mindig el is kapcsoltam amikor valahányszázadik ismétlése épp ment a tévében. Taszít, idegesít mert van egy nagyon tipikus 90-es évekbeli atmoszférája amivel nem tudok azonosulni, plusz a tévében mindig csak szinkronosan ment amit nem szeretek hallani, és abban az időszakban volt menő amikor nem is voltam a célközönsége. A kora miatt valószínűleg a legkorábbi sorozatos élmények egyike, és nekem csak az maradt meg belőle többkamerás szitkomként, hogy minden második mondat végén röhög a közönség, de nem értem miért. Emiatt erőltetettnek tűnnek a poénok, amit valószínűleg a szinkron szórendje vagy átírása is ront.


Itthon is azért van kultusza egy rétegben, mert a szinkronos sorozatok akkor keményen arról szóltak kizárólag, hogy megveszi a 100 részt megért és szindikátusi csomagban eladott vígjátékot, amit utána 20-30 évig lehet ismételni, így a Rém rendes család vagy az Allo Allo mellett úgy túl lett adagolva, hogy más híján megszokták és megszerették az emberek. Ez sajnos rengeteg más vígjátékkal is így van, hogy nem az igazán minőségieket veszik a csatornák, hanem amiből sok van és olcsó, aztán azt rotálják több éves tömbökben. Az a Wayans-fivér sorozat a családdal meg a Jim szerint a világ is amerikai viszonylatban mindig is lehúzott, középszerű vagy rosszabb sorozatnak számított amit mindig kritizáltak és a nézettsége sem volt magas, de nálunk ezek mennek ezerrel, mert úgysem tudja meg az egyszeri néző, hogy melyek a magasabb minőségi szinteken álló sorozatok.

2019. máj. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
Én szeretem, szerintem szórakoztató sorozat szerethető szereplőkkel. Néha még mindig megnézek egy-egy részt, ha véletlenül odakapcsolok a tévében.
2019. máj. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
26%
Én kérek elnézést, nem tudtam hogy nem lehet nem szeretni és nem pozitív véleményt alkotni.
2019. máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%

Nem szeretem. Nem maga a történet vagy a színészek miatt, hanem egyszerűen a sitcom mint műfaj nagyon nem fekszik nekem.

Ezek az erőltetett, de cseppet sem vicces "poénok", az állandó konzervnevetés a háttérben, baromi idegesítő és irritáló.

De ez mindegyik hasonló sorozatra igaz, pont ezért nem nézem egyiket sem.


De aki velem ellentétben kedvelője a műfajnak, annak mindenképp kötelező, klasszikus darab.

2019. máj. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%
Én nagyon szerettem de a Ross nagyon frusztrált mindig. Egyszerűen teljesen életképtelen lenne felénk
2019. jún. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
39%
Jó kis sorozat volt az, imádtam! Minden részét láttam. Rachel-be meg ugye szerelmes voltam, pár millió másik pasival egyetemben :-)
2019. jún. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!