Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor jelenik meg DVD-n?

Mikor jelenik meg DVD-n?

Figyelt kérdés
Mikor jelenik meg DVD-n a Bosszúállók - Végjáték angolul? Úgy tudom hogy valamikor augusztusban de valaki tud pontosabb dátumot?

2019. jún. 4. 06:45
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Dvd?

Mi az a Dvd?

2019. jún. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos inkább szeptemberre saccolom, tavaly a Végtelen háború szinte napra pontosan ugyanekkor jött ki mint a Végjáték és az még digitálisan sem volt fenn szeptember előtt. De ha augusztusban mégis kijön az már nagyon jó lesz. Nyilván annál hamarabb esélytelen. Sajnos még a Marvel kapitány sincs kint mindig, ha az megjelent akkor onnantól minimum 2, de inkább 3 hónap és akkor lesz kinn a Végjáték. Szívás, én is nagyon várom, nem egyszerű kerülgetni a spoilereket, plusz rohadtul akarnám már nézni amúgy is. :D
2019. jún. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Végtelen Háború digitális megjelenése: Július 31. Blu-Ray: Augusztus 14.

Szóval a Végjáték is valahogy így fog majd megjelenni szerintem.

Majd valamikor Július elején lesz hivatalos infó.

2019. jún. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
"Ezeket még gyártják? Megveszi valaki? Gondolom az öregek,akik nem tudják máshogy beszerezni..."
2019. jún. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából csak azért kérdeztem úgy hogy DVD mert ha már kint van DVD-n mert akkor már leletet tölteni. Én csak azért fogom megvenni DVD-n mert gyűjtöm a Marvel filmeket, de egyébként csak lefogom tölteni.
2019. jún. 4. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!