Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ana három arca c sorozatról...

Ana három arca c sorozatról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Mi a sorozatról a véleményetek, illetve a “három” lányról? Ki volt a kedvencetek az ikrek közül és miért? Melyik lány volt a legunszimpibb?

Nekem Ana Leticia a gonosz lány a kedvencem :D most kezdtem el nézni, és kiváncsi vagyok jó sorozat e :)


2019. jún. 7. 11:00
 1/3 anonim válasza:
Én nagyon szeretem a sorozatot, egyszer már végignéztem, most töredékeit nézem újra. Az én kedvencem AnaLucia. Szimpatikus, kedves, sportos, nekem bejön a személyisége. AnaLaura önsajnálata néha kicsit már sok és hát... AnaLeticia... Lehet, hogy a sorozat végére már nem ő lesz a kedvenced. Én már az elejétől fogva nem szerettem, nagyon átlátszó minden, amit csinál. De ez csak az én véleményem
2019. júl. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én még nem láttam most nézem naponta a tvben, Letician latszik azért, hogy nem 100as de most még birom a stilusat. Ana Laura nem szeretem én sem, Ana Lucia pedig ahogy Inaki mondta mintha a kettőből lenne összegyurva, ő a legnormálisabb :)
2019. júl. 1. 17:07
 3/3 anonim válasza:
Igen, ezzel egyet tudok érteni.
2019. júl. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!