Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Grindelwald bűntettei című...

A Grindelwald bűntettei című filmben miért szerepel ennyi néger?

Figyelt kérdés
2019. jún. 8. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Jaj, hogy nehogy valaki megsértődjön, amiért nincs kellően reprezentálva...

Ma már ez egy - elég hülye - elvárás, akárcsak az, hogy legyenek melegek.

Eleve hülyén néz ki, hogy az alábbi kettő szerepel egy olyan filmben, ami a 20-as években (amikor kvázi egy fekete embert nem láttál, aki jól élt volna) játszódik, valamint egy olyan maradi társadalomról, mint a varázslók, akik épp ezért sokkal lassabban fogadnak el mindent, mint a muglik/magnixok.

2019. jún. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%

Nem néger, hanem fekete!

Picit nevetséges, hogy a “négereken” kiakadtok, de a “muglik” meg a varázspálcák meg a boszorkányok tök normálisak...:D nem mindegy milyen a bőrszíne, ugyan olyan ember a filmélményből semmit sem vesz el, nem is értem ez embereknek miért ennyire feltűnő. Lehet ki kéne menni a faluból kicsit világot látni!:)

2019. jún. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

Hol van benne olyan sok? Alig párat számoltam imdb-n.

Egyébként meg nem pontosan értem a kérdést. Miért kell kiaragadni a szereplők közül egy rasszt?

2019. jún. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Ennyi? Mennyi? Én konkrétan egyre emlékszek, az auror csávóra, meg a Lestrange csajban volt egy vonó, ő mondjuk félig az. Ez akkor is maximum két ember. Az összes többi főszereplő meg fehér volt. Ezt én nem nevezném túlreprezentáltságnak. Amúgy meg mi olyan meglepő a négerekben? Ők is ugyanolyan emberek. Én inkább azt kérdezném, miért van ennyi rasszista, akiknek rendesen szemet szúr ha egy filmben feltűnik egy színes bőrű karakter?
2019. jún. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerecsen.
2019. jún. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy Franciaországban játszódik egy nagy része.

Majdnem minden 3. ország Afrikában (Új-Kaledónia és Francia Polinézia és Marokkó, Réunion, Kamerun, Csád, Gabon, Kongó, Dzsibuti, Guinea, Mali, Elefontcsontpart, Szenegál, Nigéria, ... ) mind francia gyarmat és onnan jócskán jöttek be feketék. Ahogy angoloknál a pakik és indiaiak.

És francoknál a cigányok is ott laknak. (Ahogy magyaroknál is.)

Elég színes reprezentációjú a francok népe.

2019. jún. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A varázslók közt ez akkoriban sem számított különös dolognak. Zambini is aranyvérű volt, ami azt jelenti, hogy a felmenőit és őt is tisztelték a varázslók elitjei.

Afrikában is van varázslóiskola (Uagadou). Ahogyan a Roxfort tartotta a kapcsolatot a Beauxbatonnal és a Durmstanggal es ahogyan korábban Charlie egy brazil diákkal irogatott, nyilván ezt az iskolát sem hagyták ki. Akár cserediákok is érkezhettek, akiket aztán felfedeztek Angliában es elhelyezkedtek a minisztériumban. Szóval náluk ez nem volt nagy szó. A Blackeket, Malfoyokat nem hiszem, hogy érdekelte a bőrszín, ha nagy múltú máguscsaládok sarjairól van szó. Főleg, hogy Afrikában nélkülözik a pálcamágiát, a puszta kézel való varázslás pedig a mágia egy magasabb szintje.

Az meg, hogy a mugliknál számít, nem hiszem, hogy érdekelte őket. Tináékra se szólt senki egy rossz szót, pedig zsidók. Egyszerűen ezt a muglik hülyeségének tartják.

Az aranyvérűek már csak azért sem foglalkounak ilyennel, mert a muglik igen, a mugliivadékok meg tudják milyen kirekesztettnek lenni.

Aki olyan, az max nem lófrált annyit az utcán, de szerintem más mágusok sem - ha csak arra gondolunk, hogy még a mugli öltözködéssel is hadi lábon álltak.

2019. júl. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!