Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Grindelwald miért nem ismerte...

Grindelwald miért nem ismerte fel a gyűlésen sem Göthe Salmandert sem Tina Goldsteint?

Figyelt kérdés
Eleve amíg a másik varázsló álcájában volt egy csomószor találkozott Salmanderrel, ő ítélte őt halálra, illetve később Salmander volt az aki leleplezte, Tinával meg ugye párbajozott is, meg vele kvázi együtt dolgozott, őt még jobban kellett volna ismernie. Ennek ellenére mikor gyűlést rendez a temetőben, mindketten ott vannak, és egyiküket sem ismeri fel. Ez miért volt?

2019. jún. 8. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy nem ismerte fel őket?
2019. jún. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmit nem reagált rájuk, pedig többször is arra nézett. Gondolom nem hagyta volna szó nélkül hogy Salmander miatt fél évet börtönben rohadt...
2019. jún. 8. 16:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyilván felismeri őket, csak nem tesz semmit.

A gyűlés azért lett megrendezve hogy maga mellé állítsa az egyszerű varázslókat -ami nehezen ment volna ha dühösen halálos átkokat szór a tömegbe ahol Salamanderék vannak. Nem illik össze a "Én csak meg akarom védeni a varázslóvilágot, milyen kedves és jó vagyok" képpel amit festeni akar magáról.

Amint a varázslók elhopponálnak egyből kijelenti Salamanderéknek hogy vagy mellé állnak vagy meghalnak. Tehát amellett hogy nem akart tömegjelenetet rendezni a gyűlésen azt akarta, hogy meghallgassák a beszédét, hátha mellé állnak, így megint, nem csinál semmit csak elmondja a beszédet - miközben tudja, hogy Salamanderék ott vannak.

2019. jún. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyílván észrevette.

De okosabb/arrogánsabb annál hogy hevesen reagáljon erre.

Egyébként szerintem számított is a jelenlétükre.

2019. jún. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!