Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Más sem érti, hogy miért van...

Más sem érti, hogy miért van oda mindenki a Csernobil sorozatért?

Figyelt kérdés

Első részt megnéztem, sötét, nyomasztó és kissé unalmas.

Meg lehet nézni, ezt a szocreál hangulatot profin visszaidézik, de teljesen másra számítottam ekkora hype után.



2019. jún. 9. 17:35
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
97%
Sötét, nyomasztó, unalmas.... Ember, ez megtörtént és ilyen volt. Egy atomreaktor felrobbanása nem móka és kacagás. Ez egy nagyon jól összeszedett minisorozat lett, ami visszaadja azt, hogy milyen lehetett akkoriban ottl enni. És mellé elég sok dolgot meglehet tudni a történtekről.
2019. jún. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
13%

Tény, hogy túl van tolva.

Jól meg van csinálva, profi munka, de ez a hülyeség, hogy IMDB legjobb sorozat stb, már sok!!!

2019. jún. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
73%

Talán, mert hitelesen adja vissza a megtörtént dolgokat?

Tudod, ez nem egy sci-fi, nem a Trónok harca, vagy az Éjjel-nappal Budapest. Ezek a dolgok megtörténtek 1986 április 26-án. Persze, a gyerekek szörnyülködnek (kering olyan meme, ahol hozzászólt az agyoniskolázott, hogy milyen szerence, hogy ez csak film, és nem történt meg), de ez egyrészt nem a távoli múlt, másrészt komoly hatással volt az egész világra.

Ezért, kisfiam.

2019. jún. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
94%
Milyen legyen egy atomreaktor felrobbanásáról szóló sorozat, ha nem sötét és nyomasztó? Unalmasnak sem mondanám egy cseppet sem. Én értem a hype-ot, a maga műfajában töméletes lett a sorozat, kiváló színészi alakításokkal. Ha neked nem tetszik, akkor nem neked valóak az ilyen jellegű alkotások. Ezzel nincs gond, de ez a sorzat objektíven is teljesen rendben van. Biztos, hogy szét fogja magát nyerni díjakkal.
2019. jún. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Mert igaz történet alapján készült és nagyon valóságos. És sokan kíváncsiak voltak, hogy milyen volt az akkori élet és mekkora kárt okozott...
2019. jún. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
94%
Ha neked nem tetszik, attól nem jelenti azt, hogy más is így van ezzel...
2019. jún. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom, hogy nem vagy még az az évjárat, korosztály, aki értékeli. Én magam 86-os vagyok, anyukám terhes volt velem, mikor megtörtént. Nem értem magát a reaktor működését, néha nem értettem a baleset körülményeit, pedig angolul is megnéztem, de mégis hatással volt rám ez az igaz történet és hiszem, hogy sajnos még most is vannak olyanok a környező országokban, sőt itt is, akiknek a szervezetére hatással volt.
2019. jún. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
88%

Szocreál hangulat? Meh? Te miről beszélsz?


Én oda voltam érte, elmondom miért:


- A mai 189 évados, rókabőrt húzgáló sorozatokhoz képest ezt rövid volt, tartalmas, volt mondanivalója, megtörtént esetet dolgozott fel, qrvára valósághűen. Aki ismeri csernobilt, és én ismertem, mert egy időszakban nagyon foglalkozatott, azt látja, hogy hiteles.


- A mai semmi, nulla, halálunalmas szuperhősös filmek, illetve ki kivel dug, ki mit pletykál sorozatokhoz és filmekhez képest ennek volt üzenete, tartalma...


- Végre egy olyan MAI alkotás amire én kapcsolódni, illetve fogyasztani tudtam, a fentiek miatt: nem arról szólt, mint a mai alkotások 95%-a, hogy ki kivel dug, kiről pletykál, ki mekkorát fingik, ill. milyen szuperhős basz oda. Meg ki az a 6000000. lény, akiben meg van az erő.


- én a game of thrones hypeot nem értettem, sőt 2009 után valamennyi hypeot nem értek, mert mindegyik hype valami szarhoz kapcsolódik.


- Rövidre zárták, nem alkottak még 45 évadot, pont annyit mondtak el, amennyit KELLETT! És nem bszták el azzal, hogy a 568. részben a reaktor szarkofág szétrobban és jönnek a mutánsok, amit majd Legaszov egy személyben 678 évadon keresztül kiírt, miközben megdönti a Kreml összes jónőjét, majd szovjet párttitkárrá küzdi fel magát...


- Megtörtént esetet dolgoz fel, ami a mai napig hatással van az emberiségre, és kitudja, hogy 86-ban a radioaktív por az akkor élő emberekben milyen eü változást idézett elő.


- szól az akkori kommunista politikáról és retorikáról, ami nagyon hasonlít a mai rendszerekhez, magyarország politikájára különösen...


- színészi játékot nem kell kommentelnem.


- + még írhatnék pár faktort, de felesleges, előttem már leírták.

2019. jún. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
94%

Én amúgy nézem a szanaszét vontatott, mindenkivel dugós, szuperhősös filmeket is, és ilyen is kell. Nekem olyan a sorozatnézési szokásom, mint az étrend, legyen benne balansz.


Érdekes, mert megtörtént. Ráadásul nem is régen. Nekem az is érdekes benne, hogy bizonyos szintig el lehetett titkolni, mert nem volt közösségi média, hogy azonnal mindenki fotózza, hogy milyen.

2019. jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
100%

Én nekem elképesztően tetszett.Egy nagy alatt 3 részt is megnéztem,annyira megszerettem.

De elfogadom,hogy nem mindenkinek tetszhet minden.

2019. jún. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!