Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Meg szeretném nézni, hogy mi...

Meg szeretném nézni, hogy mi van a Disney pont com oldalon, hogy milyen projectjeik vannak most; hátha arról is írnak; de nem tudom megnézni, mert mindig átugrik a Disney pont hu oldalra; pedig már le is tiltottam. Hogy nézhető meg?

Figyelt kérdés
Nem gondoltam véglegesen, elegendő ideiglenesen is, csak hadd nézhessem már meg; azt erre mégis odaugrik, pedig már le van tiltva:D XD

2019. jún. 11. 02:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt is megpróbáltam, hogy keresésbe beírom a címet, szóközt írok pont helyett; és ott van alatta egy olyan , hogy "Oldal lefordítása", arra rámegyek; de arra meg nem hoz be semmit. Kiírja, hogy fordítás folyamatban, és utána meg azt, hogy letiltott tartalom; mert még mindig át akarja irányítani, de én nem a pont com-ot tiltottam le ideileglenesen/időlegesen;hanem a pont hu-t. Most akkor ez micsodaez? :)
2019. jún. 11. 02:15
 2/6 A kérdező kommentje:

Most pedig alatta kattintottam rá a kiscímekre; akkor megintcsak átirányít és behozza a pont hu oldalt;

így , hogy le van tiltva, egyszer behozza, egyszer nem:O

Rámentem a movies.disney -re tehát ott alatta; de megint átugrott a pont hu-ra.

2019. jún. 11. 02:17
 3/6 A kérdező kommentje:
Most nézem ott a még több Disneynél írja, hogy Demóna, meg Star Wars; akkor gondolom most ez a kettő van, de azért attól még én szeretném megnézni a disney.com-ot is; de már ennyi info is tök jó, meg biztos jók lesznek, de én azért még szeretném megnézni. :)
2019. jún. 11. 02:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

torold a gepedrol a cookie-kat, utana probalj meg innen indulni ugy, hogy uj ablakban nyiljon meg, amire kattintasz.

[link]

2019. jún. 11. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
es torold a keresesi elozmenyeket is
2019. jún. 11. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meg fogom nézni; ment a zöld:)
2019. jún. 11. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!