Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lucifer 4. évad, miféle...

Lucifer 4. évad, miféle Magyar Golyó?

Figyelt kérdés
a sorozatban a 4.évad 2. részében mégis mire gondoltak mikor valamilyen rumos golyót magyar nemzeti ételként emlegettek ? Szóba került még Attila a hun is ..Talán a kókuszgolyót hozzánk kapcsolják vagy mi ?

2019. jún. 12. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

Én sem értettem mikor pár hete néztem :D

De igen, mi kókuszgolyónak hívjuk, vagy kekszgolyónak. és elvileg így a környéken mindenhol ismerik, csak picit más mindenhol.


Wiki cikket olvastam igazándiból

[link]

„In Hungary they are made in a similar way, but usually rolled in sugar. Ground walnut and raisins are sometimes added to the rum ball ingredients. Some Hungarian rum balls are made with whole cherries placed inside the balls, and then rolled in coconut flakes (Hungarian: kókuszgolyó).”


Attilának meg végképp nincs köze a magyarsághoz, azon kívül, hogy ő is a Kárpát-medencében uralkodott. De ez lehet vitatéma. Van, aki az Avarokat is magyarnak tekinti :D


Szóval összességében a producer kedvenc sütije a kókuszgolyó (ami angolul „Hungarian rum balls”), és az volt egy nyom a sztoriban. És ha már Hungarian, akkor megjegyezte, hogy azért attiláig ne menjenek vissza a történelemben, mert ő azért tudna vitázni akármeddig. valami ilyet szűrtem le én, de így hetekkel később már nem vagyok biztos benne :D

2019. jún. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi. Ennyit erről Tud valaki bármit arról lesz e legalább sajt szinkronja valaha a sorozatnak ? Erre talán nagyobb az esély mint a régi szinkronnak (ami persze jobb lenne ha azt folytatnák, szerintem ), de úgy tudom arra kevés az esély...


Megromlott a nézettség, ráuntak az emberek, mi lehet az oka , hogy így leesett a nézettség...? :(

2019. jún. 12. 00:42
 3/6 A kérdező kommentje:
Mi a fenét kezdett el cigizni, ez annyira nem illik hozzá, bőven elég , hogy alkoholista, meg szexfüggő ...Gondolom eredetileg is dohányzik, és szerette volna ha ezt átemelik a soriba, vagy ha ez megvan magyarázva valahol ne tartsátok magatokban :),.
2019. jún. 12. 01:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Magyar a producer ezért rakta bele a rumos golyót ami igen a kókusz golyó lett volna csak gondolom az angolul nem hangzott volna olyan jól :)
2019. jún. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ohh szóval Magyar a producer? :O Akkor azért volt tele a 3. évad Magyar popkulturális utalásokkal :D

(Most fejeztem be a 3 évadot)

2023. jún. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ildy(Ildikó) modrovich. Az apukája sümegről vándorolt ki Magyarországról.
2023. jún. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!