Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Engame szerintetek mikor...

Elbandi_ kérdése:

Az Engame szerintetek mikor kerül fel ncore-ra, illetve általában a mozifilmek mennyivel később szoktak felkerülni? Plusz h a Netflix filmeket általában nem szokták szinkronizálni vagy csak én futottam bele mindig olyanokban?

Figyelt kérdés
2019. jún. 12. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Legjobb esetben szeptember. Sajnos a Marvel filmeknél hatványozottan igaz hogy szeretik a végtelenségbe nyújtani míg kijön letölthető formátumban vagy DVD-n (ellentétben pl. a DC-vel ahol bő 3 hónap után már elérhető volt pl. az Aquaman), hogy a szerencsétlen aki nem jut el moziba a lehető legkisebb eséllyel tudja elkerülni a spoilereket bárhogyan küzd ellenük. Látod még a Marvel kapitány sincs sehol most sem pedig több mint 3 hónap eltelt már, külföldön rég kiadták.
2019. jún. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez fura mert a Marvel kapitányt múlthéten töltöttem le ráadásul szinkronosan.Viszont most nézve meg nem találom,ezért is reménykedtem hátha hamarosan fent lesz.Agyalok lehet máshonnan szedhettem le, de nem szoktam ncore-on kívül töltegetti sehonnan.Mindegy akkor szeptember.
2019. jún. 12. 16:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is nCore-on nézem, egy hónapja kb. folyamatosan nézem és a Marvel kapitány eddig csak angolul van fenn.
2019. jún. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kb. 3-6 hónap, a nagy költségvetésű filmeknél általában elég sok.

A Netflix általában nem szokott szinkronizálni semmit. Az is angolul/eredeti nyelven van fenn Netflixen, aminek elérhető lenne a magyar szinkronja. Más meg nem szinkronizálja le nekik a filmjeiket.

2019. jún. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5%
A filmletöltés illegális és büntetendő! Az ncore egy illegális oldal. innentől kezdve jobb, ha távol maradsz tőlük, főleg, mivel a kormány szeptembertől bevezeti itthon is a három csapást. Háromszor a szolgáltatód lejelenti az illegális filmletöltést és szerződést bont veled! Csak szólok! (Angliában, hollandiában már így megy.)
2019. jún. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért húzzák a dvd megjelenéseket, mert mindenki töltöget, senki sem vásárol sem dvd- sem bluray-t és egyéb kiadványokat itthon.

Max 1-2 ember megveszi és feltölti a netre.

Ha lenne ár igény hamarabb adnák ki.

2019. jún. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!