Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Csernobil sorozatnak melyik...

A Csernobil sorozatnak melyik része a legdurvább? 2 részt láttam, a megterhelőbb dolgok már voltak, vagy csak most jönnek?

Figyelt kérdés

Nagyon a hatása alá kerültem, nyomasztó, de nagyon érdekel.

Egyelőre 2 részt néztem meg, nem is merek most többet bevállalni, kell egy kis szünet.


Hogy éltétek meg, melyik rész volt a legnagyobb hatással rátok?

Jönnek még durva dolgok a 3-4-5. rrészben?



2019. jún. 16. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
A harmadik durva. A negyedik nem annyira az elozokhoz kepest. Az otodik mar inkabb csak a targyalasrol szol, nem olyan nyomaszto, mint az elso harom resz.
2019. jún. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
A harmadik
2019. jún. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

A harmadik látványban durva.

De nekem a negyedik volt a legdurvább és legnyomasztóbb.

Szólj, ha már láttad akkor elmondom miért.

2019. jún. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát tulajdonképpen leírhatod így is, végülis a sztori végkimenetelét tudom, szóval itt spoilerezni nem nagyon lehet.

Most félek a 3. résztől, nem kicsit.

2019. jún. 16. 20:48
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
A 3.rész volt számomra a legdurvább pedig erős idegzetű vagyok.A negyedik is szörnyű volt.Az ötödik látványilag már nem durva.
2019. jún. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
63%
A harmadik részben bemutatják Vaszilij Ignatyenkó, Leonyid Toptunov és Alekszandr Akimov haláltusáját...
2019. jún. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Na, a harmadikon túl vagyok.

Persze nem volt szép látvány, de rosszabbra számítottam. Az első két rész nekem sokkal nyomasztóbb volt.

Lehet azzal megedzőttem, meg felkészültem.

Persze az igazsághoz hozzátartozik, hogy sokszor a telefonomat nyomogattam, direkt.

Nem nézek zombis filmeket, de attól még neten, itt-ott látom a szereplőket, promoképeket, maszkokat. Ez kb olyan volt, szóval ezen túl tudtam lépni.

Most a kutyás résztől félek, azt hittem, az is ebben van.

A kutyák jobban meghatnak, mint a szenvedő emberek.

2019. jún. 17. 20:11
 8/12 anonim ***** válasza:
10%

3-as vagyok.

Éppen a kutyás rész miatt volt számomra a negyedik a legdurvább rész. Pont azért, mert az emberi szenvedés látványa kevésbé hat meg, mint az állatoké.

2019. jún. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Mivel tudtam, mire számíthatok, azon a részen áttekertem.

Mert ugyanígy vagyok vele, hogy az emberek nem érdekelnek, de az állatok nagyon is. Mutatják a szenvedésüket?


Így ha valaki még később rákeres, akkor én is azt tudom mondani, hogy a 3. a legdurvább, amikor mutatják, hogy nincs bőre az embernek, és az a nyers hús is fekete-fehér, nem hússzínű.

2019. jún. 19. 19:40
 10/12 anonim ***** válasza:
71%

"az emberek nem érdekelnek, de az állatok nagyon is"

Ez megható.

2019. jún. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!