Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nekted ki az/ ki volt az a...

Nekted ki az/ ki volt az a filmes karakter, vagy sorozatszereplő akiért oda vagy/ voltál?

Figyelt kérdés

Tudom, ez kicsit vicces kérdés, de érdekel mások mit válaszolnak erre.

Az én kedvencem Anakin Skywalker volt, persze mielőtt Darth Vader vált volna belőle.



2019. jún. 16. 23:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ramsay Bolton és Draco Malfoy. Nem a legjobb emberek, de én imádom őket😍
2019. jún. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
0%
És ez mióta tartozik a szexhez?
2019. jún. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az túlzás, hogy odavagyok érte, de elég jó arcú srác volt Karate Kid, azaz Ralph Macchio:

[link]

[link]

[link]


Bejönne mint passzív.

2019. jún. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A kérdés kategóriája szexualitásként van megjelölve, azon belül is a homoszexualitás alkategóriába sorolva, ami nem csupán "szex", ahogy azt te írtad, hanem bármi, ami akár egy kicsit is a szexualitáshoz tartozik.
2019. jún. 17. 00:01
 5/12 A kérdező kommentje:
A kettes válaszoló kérdésére reagálva, bár nem is igazán, mit keres kérdés ott, ahova válaszokat kérek.
2019. jún. 17. 00:04
 6/12 anonim ***** válasza:
Ryan Reynolds még a Deadpool első részében. Nekem nagyon vonzó az a kicsit zakkant mégis vicces személyiség. Főleg mikor megismeri a barátnőjét és "szerelmes". A kisfiús rajongása, a szarkasztikus, kicsit morbid humora. Cuki :)
2019. jún. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kabir Bedi, Sandokanként imádtam :)

Először látva nem tetszett de a sorozat alatt nagyon megszerettem :)

2019. jún. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Loki,

Chuck Bass,

Kylo Ren(már nem),

Robb Stark,

Mr. Darcy

Sirius Black

A topp hat. Ja, meg ha gyermekkori is számít, akkor még Gaston és Alex(Madagaszkárból, no komment:'D

2019. jún. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem (ez most elég vicces lesz) a Négy Tesóból (Four Brothers) Jack Mercer (a színésze Garrett Hedlund)... :D Imádom a poénjaikat Bobby-val... na meg persze a kinézetét is... csak a szinkronhangjával nem értek egyet...
2019. júl. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 xcoralinex ***** válasza:
Írhatok női karaktereket is? Mert akkor Enid Coleslaw a Ghost World-ből és Esther Coleman/Leena az Árvából.
2019. aug. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!