Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Berserk c. animéből hány...

A Berserk c. animéből hány változat van?

Figyelt kérdés
A mangával kezdtem és már a 225. chapter-nél járok és végig szeretném olvasni ami eddig kint van az anime előtt. Tudom hogy van egy egy régebbi, a megrajzolásából ítélve és van egy nagyon buta grafikájú amit nem szeretnék megnézNI, viszont volt egy harmadik ami megrajzolásban mindkettőtől különbözött és azt nem találom. Tudom elég trehány módon fogalmaztam meg, de reméltem hogy valaki gyors választ tud nyújtani.Mint mondtam a manga miatt nem sürgős ,ezért is nem néztem komolyabbamn utánna, csak érdekel.

2019. jún. 18. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Van a régi 25 részes anime, aztán idöközben jöttek ki mozifilmek, amik már jobb minőségűek, és nemrégiben jelent meg két 12 részes CGI anime. Ezek a régi folytatásai.
2019. jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én valószínűleg a mozifilmekre gondoltam.
2019. jún. 18. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:

3 mondhatni "modernebb" filmje van(szerintem ezekre gondolsz), ami a golden age arcot dolgozza fel teljesen(kb annyit mint a 97-98-as régi anime) az angol címűk a következök:

Berserk: The Golden Age Arc I - The Egg of the King

Berserk: The Golden Age Arc II - The Battle for Doldrey

Berserk: The Golden Age Arc III - The Advent

2019. jún. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, igen erre gondoltm, és el is kezdtem nézni, pedig nem akartam xdd de tetszik.
2019. jún. 22. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!