Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A szürke 50 árnyalata érzelmek...

A szürke 50 árnyalata érzelmekben gazdag? Izgalmasak a karakterek, és szerethetők? (Filmben nézném meg)

Figyelt kérdés

Csakhogy mire számítsak, ha megnézem. Hallottam róla jót is, rosszat is.


Ja, szal sivár, vagy izgalmas a történeti szál? Meg úgy a szereplők szóval tényleg érdekesek? Van bennük ügyesen tartalom? Úgyértem, fel van építve a személyiségük ugye, és nem 'csak úgy' ' élnek egymás mellett', ugye?


Azt hiszem, ezt a filmet számomra az érzelmekben gazdagság, meg a karakterek személyisége fogja eldönteni alapvetően, hogy tetszik-e majd, ha megnézem; és akkor hogy ilyen téren 'gazdag' filmre számítsak; vagy ne várjak talán azért annyira túl sokat?


Most már bármelyik végletet el tudom képzelni. Amúgy azt hiszem, ez a film olyan lehet, hogy vagy valaki nagyon szereti, vagy valaki alig bírja végignézni, ha mégis rászánja magát.


Amúgy azt hiszem, az alapötlet nagyon jó; sokat ki lehetett hozni, ha ügyesen megcsinálják. Csak mielőtt megnézném ezt gondoltam, megérdeklődöm. :) Remélem, jó lett!:)


[A könyvet még nem olvastam, csak kritikákat néztem/olvastam a filmről, meg a trailer-t láttam. Ja és egyébként nemigazán szeretek olvasni. :)]



2019. jún. 19. 22:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
A szürke ötven árnyalata az egyik leglaposabb regény, amit valaha írtak. Nem csoda, mert eredetileg Twilight fanfiction volt, csak az írónő átnevezte a szereplőket.
2019. jún. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
(Ja de nem mostanában néztem róla kritikákat; meg régen talán 1-et vagy 2-t olvastam, ha elolvastam; mintha olvastam volna, de asszem Szirmai -és Dancsó videóját néztem erről.)
2019. jún. 19. 22:12
 3/19 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm az eddigit, ment a zöld! :)
2019. jún. 19. 22:12
 4/19 anonim ***** válasza:
71%

A film nagyon unalmas, lapos az egész.

De inkább nézd meg és döntsd el, hogy tetszik-e

2019. jún. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Én arra gondoltam, hogy mindenképpen megnézzem. De egyébként hogyha pl esetlegesen unalmas a sztori, attól még a szereplők lehetnek jók, érdekesek, izgalmasak benne. De azért köszönöm a te válaszodat is; ment a zöld:)

Egyébként szóval pont az érzelmességre vagyok kíváncsi:) Mert lehet, hogy maga az alapsztori pl egy adott esetben mondjuk vontatott, lapos, egyhangú, de attól még a karakterek azért még lehetnek nagyon jól kitalálva. :) És lehet, hogy már csupán a karakterek miatt is érdekes/érdemes lehet megnézni. :) Most már aztán nagyon kíváncsi vagyok:):) A napokban szerintem megnézem.:)

2019. jún. 19. 22:38
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

A karakterek.... Hát őszintén szólva ők uncsik. Christian Grey a filmben teljesen jellegtelen. Ana szintén, bár ő azért mutat némi jellemet.

Érzelmek? Hát valami van, de közel sem az igazi. Inkább nézd meg a Rocketman-t moziban, most adják és ott aztán vannak érzések

2019. jún. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. jún. 20. 00:18
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
A karakterek olyan sablonosak, hogy jobban már nem is lehetnének, a történet meg olyan lapos, mint az Alföld.
2019. jún. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld erreis :) .
2019. jún. 20. 07:56
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
A karakterek a könyvben is nevetségesen gyengék voltak, de a pocsék színészválasztás még ezen is rontott.
2019. jún. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!