Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Egy Son Goku vs Superman vs...

Egy Son Goku vs Superman vs Saitama összecsapásból ki jönne ki győztesen?

Figyelt kérdés

2019. jún. 23. 01:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Akit az író akar.
2019. jún. 23. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Én.
2019. jún. 23. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezek nem válaszok
2019. jún. 23. 11:38
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Bocs, de ennél értelmesebb választ nem kaphatsz egy ilyen kérdésre. Három eltérő szabályok szerint működő világ szereplőit akarod összehasonlítani, erre semmilyen objektív lehetőség nincs.

Kizárólag az író kénye-kedve dönti el hogy ha közös sztoriba akarja foglalni őket, akkor ennek a keverék világnak a szabályai alapján ki és miért győzne.

2019. jún. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Saitama ha meg tudja ütni őket easy win.
2019. jún. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is Saitama mert őt úgy terveztek hogy bárkit/bármit le tudjon győzni és a másik kettőt csak erősnek terveztek
2019. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés. Előre is bocsi, hosszú lesz. Supermannek létezik 200 (csak mondtam egy számot, lényeg hogy sok) féle variációja (íróra, comicra változik) valamelyiknél multiverz level, máshol meg kb krilin szinten tolja, úgyhogy a fighnál kérdéses, hogy melyiket választjuk. Saitamát, tekintve hogy úgy lett megírva, mint egy paródia karakter, aki kérdés nélkül minden ellenfelét letudná verni egy ütésből (ez a tulajdonsága mondhatni a "karaktere része"), így Goku alapjáraton nem tudna ellene nyerni. Azonban ha Goku logikusan gondolkozik (nem jellemző) és azonnali átvitellel egyből elteleportálja Saitamát az űrbe, akkor megnyerheti a küzdelmet, tekintve Saitama is emberi lény neki is szüksége van levegőre. Ha Superman univerzumában vagyunk, vele is meglehet ezt tenni, csak ez esetben egy kriptonittal teli bolygóra kell elteleportálni őt és ott leverni. Viszont az egyik comicjában már nem érzékeny a kriptonitra, úgyhogy ha azzal a verzióval küzdene Goku, akkor sanszos, hogy kikapna. Saitama nem multiverzális lény, úgyhogy nem tudom, hogy szerepelne az erősebb Supermanek ellen. De a lényeg mindig, hogy melyik karakter Univerzumában történik a küzdelem, mert az sokat változtat a dolgokon. De ez csak az én teóriám, szóval az igazi vesztese a küzdelemnek az Interneten megtalálható, ilyen küzdelmekből győztest kihozó animátorok/rajzolók.

Ahogy pl ez a videó is bizonyítja: www.youtube.com/watch?v=oyl97TG8jbA

(Goku VS Superman | DEATH BATTLE!)

2019. jún. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Saitama
2019. júl. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
A két csepp pisim nyerne.
2019. júl. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Punkraydej válasza:
100%
Attól függ, melyik Superman?
2020. márc. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!