Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kik azok a fiatalabb színészek...

Kik azok a fiatalabb színészek, akik a "nagy öreg" akciósztárok (Stallone, Schwarzenegger, Willis, Seagal, Lundgren, Van Damme stb. ) nyomdokaiba léphetnek?

Figyelt kérdés

Ugye ez a generáció már sajnos kiöregedett, mind túl vannak minimum 60 de akár már 70 éven is, oké vannak még jó filmjeik meg kicsit parodizálják is önmaguk de sajnos attól még az idő eljárt felettük és már nagyon nagy dobásokra nem lehet számítani tőlük. Viszont a mostani fiatalabb színészek közül nem ismerek sok olyat akik ezt a "keményvonalas akciósztár" imidzset továbbvinnék, oké van 1-2 színész aki 1-1 filmben eljátssza a kemény fiút, de összességében nincsenek nagyon ilyenek akiknek ez lenne a nagybetűs szerepük, hogy egyszemélyes hadsereget, harcművészt játszanak.

Tudtok mondani olyan fiatalabb (tehát 40 alatti) színészt, akire illik ez a kemény csávó (vagy akár csaj is lehet de olyan szerintem végképp nincs) imidzs?



2019. jún. 24. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Scott Adkins próbálkozik igaz nem sok sikerrel,de emlithetném Tony Yaa vagy Iko Uwais nevét is.Donnie Yen aki talán a legjobb harcművészek egyike,55 éves szóval ő sem játszik.Statham nagy kedvenc viszont túl az 50-en akárcsak Vin Diesel.The Rock,John Cena,nekem túl sok.Tom Hardy kedvenceim egyike,ha akciófilm akkor szinte biztos megnézem.Más nem jut eszembe,talán másnak igen
2019. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés, de nekem sem jut senki az eszembe. Szerintem ez azért lehet, mert most nem ez a trendi. Már nem sokat kíváncsiak arra, hogy jön EGY valaki, megöl/legyőz mindenkit, de őt nem találják el, nem sérül meg, vagy csak alig.

Ez már szerintem lefutott dolog. Ennél többre vágyunk már. Talán ez lehet az oka.

2019. jún. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

# 2


Ez azért nem teljesen igaz, a John Wick filmek például elég felkapottak és az is egy egyszemélyes hadsereg film.


Bár megkell hagyni hogy erősen kétlem hogy olyan kultfilmekké válnának mint a kérdező által felsorolt színészek filmjei.


A gond nem a színészekkel van hanem a rendezőkkel. Csak a látványra mennek és a történetet eléggé elhanyagolják. Magának Keanu Reevesnek sem ezek a filmek a csúcspontjai az a Mátrix volt

2019. jún. 25. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen régi típusú akciófilmekre ma már nem igazán van igény, így színészi nyomdokról sem nagyon van értelme ilyen téren beszélni.
2019. jún. 25. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3

Ha Reeves helyett egy addig ismeretlen színész alakította volt John Wicket, szerinted akkor is ugyanekkora lenne a sikere? Kétlem.

Szerintem a John Wick is csak egy a sorban. Semmi extra nincs benne. Jók az akciójelenetek, de igazából nem is értem miért lett ekkora siker.

2019. jún. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elek zoltan
2019. okt. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy barmelyik is a nyomukba erne.Szerintem az eddigi rekordot Stallone es Reeves tartja.
2020. máj. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kálmix válasza:

Jason Statham is ebbe a ligába indult, bár az utóbbi években már ő is az öregfiúk csapatát erősíti, pedig jó egy tízessel fiatalabb, a felsorolt átlagnál.

Amúgy, az előttem fanyalgóknak üzenném, hogy szerintem igenis vannak ígéretes képviselői, ennek a filmes zsánernek is (Channing Tatum, Sam Worthington, Chris Hemsworth, Ryan Reynolds) Csak piszok nehéz, olyan forgatókönyvet írni vagy karaktert kitalálni, ami van annyira badass, mint a régiek, érdekli a mai kor emberét, és még nagy költségvetésű is. Ugyanis a fent említett Scott Adkins-szel is az a baj, hogy annyira olcsó Jánosokkal forgat, hogy a filmjei azonnal a benzinkúti DVD polcra kérezkednek, a 99 forintos Steve Segalok mellé, a mozivászon helyett.

Ja, és ne legyenek tele pop-kulturális utalásokkal, mert azzal elveszik az élét, az egész cselekménynek. John Wick is azért lehetett ekkora siker, mert nem tobzódik az elmúlt 30 év akcióorgiáiból származó aranyköpésektől, meg kikacsintásoktól. Abszolút komolyan veszi magát, szerintem túlságosan is, de jól áll neki. Ambiciózus, látványos, határozott - ez áll jól a tökös, egy főszereplős akciófilmnek. És van rá igény, csak gyakran paródiába, vagy fű alatt megbújó, DVD-kiadásba fullad.

2021. máj. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!