Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek is Sharpey jobban...

Szerintetek is Sharpey jobban megérdemelte volna Troyt, mint Gabriella a High School Musicalben?

Figyelt kérdés

Sharpey nagyon sok mindent megtett Troyért. Talált neki és a barátainak munkát (igaz, a barátainak nem szívesen), egy csomó befolyásos embert oda hívott, hogy megismerjék Troyt és ezáltal ösztöndíjat kaphasson, mindig dicsérte szinte és Troyt még a munkahelyén is előléptették Sharpey miatt. Eközben Gabriella mit csinált? Csak mosolygott szinte, amikor elmondta Troynak, hogy szerinte nincs rendben az új viselkedése, ahelyett, hogy segített volna neki, otthagyta és egy másik fiút "ölelgetett" (Ryanre gondolok).

Ennek ellenére Troy simán Gabriellát választotta. Ok, biztos szimpatikus volt neki, hogy Gabriella mindenkivel kedves és valószínű már első pillantásra beleszeretett, de akkor is... valószínű bele sem gondolt mit érezhet Sharpey. Ti hogy éreznétek magatokat Sharpey helyébe? Én elég rosszul. Pl. nekem is volt egy fiú, aki régen eléggé tetszett (már nem) és titokban ő köszönhet nekem dolgokat. Tanárokkal beszéltem, hogy "Ne most együk meg a tortát, mert ma hiányzik", "Ne ő feleljen, mert nem volt itt, amikor vettük az anyagot" meg ilyenek. És elég rossz, amikor nem kapsz érte semmit. Mondjuk én nem is vártam, mert mindent titokban csináltam, Sharpey-jel ellentétben. Ő tényleg sok mindenben akart Troynak segíteni nyíltan. Csak hát feleslegesen, mert Troy nem kezdett vele semmit. Rendben, az igaz, hogy Sharpey-nek is bőven lett volna előnye a dolgokból, de akkor is. Én sajnálom őt. :(

Nektek mi a véleményetek erről?



2019. jún. 27. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, mert Sharpay nem önzetlenül tette azokat, amiket tett. Meg akarta szerezni Troyt. Az más kérdés, hogy szerintem Gabriella sem illett Troyhoz.
2019. júl. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze, hogy meg akarta szerezni. Azért is, mert akkor még menőbb lett volna, de valószínű szerette is Troyt.
2019. júl. 3. 17:47
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Sharpey egy k*rva.

Nagyon gonosz és mindenkit eltapos, aki az útjába kerül. Én ismerek ilyen lányt, és biztos, hogy soha nem választanám.

Egy Gabriella szerű lányt sem nagyon, de inkább mint egy ilyen ribit.

2023. szept. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!