Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érzitek, hogy a mozifilmek...

Érzitek, hogy a mozifilmek manipulàlnak?

Figyelt kérdés
Minden karakter úgy van kialakítva, hogy érzelmeket váltson ki, holott nem szeretném, hogy hasson rám és lehet, hogy az ellenszenvesnek feltüntetett karakterrel lennék jóban a valóságban.

2019. júl. 4. 09:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Sőt! A könyvek, a TV-filmek, a rajzfilmek, zeneművek és a szinházi darabok is manipulálnak.


Ez a dolguk, hogy érzelmeket / gondolatokat ébresszenek, szóval kb olyan mintha azt vennéd észre, hogy a kocsik gurulnak.

2019. júl. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

? Nem manipulálnak, mert mikor nézem akkor is a saját véleményem szerint döntök kit kedvelek, nem nagyon amiatt, hogy merre terelik a gondolataim.

Pl. nagyon kevés "hős" karaktert és főszereplőt kedvelek, inkább a mellékszerepelőket és a gonoszokat sokszor.

2019. júl. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem értitek a lényeget.
2019. júl. 4. 10:13
 4/20 anonim ***** válasza:
Akkor fejtsd ki légyszi.
2019. júl. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Frappáns válasz.
2019. júl. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne manipulálj most azt hittem, hogy kifejted, de nem, és ezzel elterelted a gondolataimat, csszd meg! xD
2019. júl. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Miattad van #2-es mert megmanipuláltad a kérdezőt a válaszoddal. Cseszd meg!
2019. júl. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
8. Hogy csesszem meg magam, erre nem is gondoltam. Pedig manipulálhattam volna magam, hogy gondoljam!!
2019. júl. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez a kor még nem érett meg ilyen zsenikre mint a kérdező. Szomorú belegondolni, hogy a jövő társadalma, hogy fog visszatekinteni ránk, akik ilyen válaszokat adtunk a kérdéseire.


Na megyek megcseszem magam.

2019. júl. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 LeonScottKennedy ***** válasza:
100%
Én egyre gyakrabban veszem észre magam hogy a negatív karaktereknek szurkolok. De ez javarészt azért van, mert már nagyon beleuntam a pozitív kartonból kivágott sablon karakterekbe.
2019. júl. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!