Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pókembernek hogy megy a háló...

Pókembernek hogy megy a háló lövése?

Figyelt kérdés

A hálója az mesterséges vagy ő csinálja?

Mert van egy ilyen kis gép, a hálóvető. De akkor az csinálja neki? Azaz nem is ő csinálja hanem a hálóvető? Vagy ha ő csinálja akkor valahonnan az ütőeréből lövi ki? De akkor minek a hálóvető?

Szóval valaki magyarázza már meg pls. De nem véleményt szeretnék meg tippet, hanem tényt.



2019. júl. 4. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Ő csinálja hálót. otthon kidolgozta hozzá a vegyületet és a csuklójára szerelt vetőből lövi. Ez az eredeti, az eredeti képregényekben ez van. Minden más csak ferdítés, meg majomkodás sajnos. Egy plusz plot elem volt mindig a klasszikus időkben, hogy elfogy a hálópatronja és nem tud hálót szőni. Persze ma nagyon sok "marvel rajongó" el sem olvas egy klasszikus pókember képregényt sem.
2019. júl. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Voltak olyan képregényrészek is ahol tudott a kezéből hálót lőni, valami történt vele, már nem tudom mi.

Illetve Silk akit ugyanaz a pók csípett meg tud hálót lőni, de ő azt hiszem inkább az ujjával csinálja.


Tobey Maguire tudott a csuklójából hálót lőni a filmben, az újak már a képregényt követik.

2019. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyelj Béla! Szaladj már le arról, hogy rajongó kérdez. Te sem úgy születtél, hogy mindent tudtál, de mocskosul idegesítő, hogy magas lóról mindenkit le akarsz nézni és undorító a stílus, amivel teszed.
2019. júl. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kidolgozott egy vegyületet. Akkor a válasz az hogy nem a szervezete állítja elő a hálót, igaz?
2019. júl. 16. 23:02
 5/5 anonim válasza:
Üdv!Hát elmagyarazok mindent,amit csak tudok.Na szóval mindkettő állítás igaz,hogy tud is meg nem is.Nem tud,azért,mert a képregény szerint ő a hihetetlen erőt,falramászást és pókösztönt kapott.De mivel fiatal zseni és kémikus volt,ezért elkészítette a hálóvetőt és egy anyagot,amit ki tud lőni,mindent tud,mint egy háló,elképesztően erős és 2 óra elteltével bomlik le.Bár volt egy képregény valamikor,amit sokáig tartana elmesélni,de röviden annyi,hogy Peter Parker bebábozódott,a kikelés után meg fejlődött:tud organikus hálókat kilőni,azaz nem kell neki hálóvető és nincs hálóból kifogyás többé.Végszóként azt mondanám,hogy pontosabban én sem tudom,hogy melyik az elfogadott,de az érveket mindkettőhöz elmondtam.Bocsi,hogy ha túl hosszúra sikerült.Alap tulajdonságom,hogy akármiről van szó,gyakran túl sokat fecsegek....Remélem tudtam segíteni!
2019. aug. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!