Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az idei...

Mi a véleményetek az idei filmekről/sorozatokról?

Figyelt kérdés
Mi tetszett a legjobban? Mi volt a legnagyobb csalódás?

2019. júl. 6. 14:34
1 2
 1/12 anonim válasza:
74%
A Chernobyl sorozatot emelném ki. Szerintem viszi idén a pálmát, zseniális lett.
2019. júl. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Nem láttam idén sok filmet, mert vagy egyáltalán nem érdekeltek vagy valami elvette a kedvem tőlük.

Azt hiszem csak az Aladdint néztem meg, ami tetszett is.

Csalódás nem volt, mert más filmet meg sem néztem, annyira elment a kedvem a megnézésüktől, mert a trailer elég volt.

Talán a Két királynőben/Mary, queen of Scots/ csalódtam...de legalább az előzetes nézhető volt. (Nálunk idén mutatták be.)

A Hellboynál már az előzetes is csalódás volt, így el sem mentem rá. Mib is érdekelt volna, de nem győzött meg.

A horrorok közül egyikhez sem fűztem nagy reményt és rájöttem ez azért van, mert már unom ezt a sok klisés démonos, rebootos, remakes szart, amit adnak.

Azt hiszem eljutottam abba az állapotba, amikor a south parkban Stan már mindent szarnak hall és lát. És ez minden műfajra igaz. Már csak szar vagy kevésbé szar létezik a kínálatban.


Sorozatokban a Project blue book tetszett, mert szeritem ezeket a rejtélyes nyomozós sztorikat. De nem fejeztem be még, mert elkezdtem mellette a Knighfallt, ami annyira rossz volt, hogy egy időre elvette megint minden kedvem a sorozatok nézésétől.

Aztén néztem a Russian dollt. Az tetszett, habár nem nyújtott semmi újat, de nem bántam meg.

A Gotot inkább nem is említem, de nem mondom, hogy csalódás volt, mert már évak óta trágyának tartottam és egyáltalán nem feltételeztem, hogy a 8. évad majd jó lesz. Szokásos gyomorforgató, fejfájós élmény volt, de már legalább vége.

A Stranger things jobban tetszett már, de megint csak olyan éppen elmegy szint. Az a baj, hogy nincs jobb.

Chilling adventures of Sabrina, ugyanaz a szint. Agypusztító, de el lehet nézni, mert legalább a karakterek egy része szimpatikus.


Most régebbi természetfilmeket és rajzfilmeket nézek, hogy visszatérjen az emberiségbe vetett hitem, amit a sorozatos, filmes felhozatalok szoktak elvenni.

2019. júl. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Számomra is a Chernobyl volt talán a legjobb eddig idén, illetve a Végjáték. Tudom az utóbbi elég megosztó lett, de ezer éve nézek szuperhősfilmeket, mindig is szerettem őket. Számomra nagy dolog ez az univerzum és az, hogy ezt így keretbe foglalták és lezártak vele egy korszakot.


Ami pozitív csalódás volt, az az Alita, nem vártam tőle semmit, eleinte el sem akartam menni rá, utána pedig úgy voltam vele, hogy remélem nem bukik akkorát a moziknál, hogy ne folytassák. Én bízom benne, hogy jönni fog a 2-3. rész, amit alapból is terveztek hozzá.


Negatív csalódás a Godzilla II. volt.


A Zöld könyv pedig tavalyi, de nálunk idén vetítették, röviden annyit mondanék róla, hogy nagyon(!!) örülök, hogy ez a film nyerte az oscart.


Amiket pedig nagyon várok:

Pókember: Idegenben

Volt egyszer egy Hollywood

Zombieland 2

Oroszlánkirály - Bár ez sok újat nem fog adni. :D

2019. júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
3-as ezer éve nézel? Mennyi idős vagy? Én ezer éve nézek, már a 70-es évek végén Pókembert, Dr. Strange-t és Hulkot néztem. Te is? Vagy csak az utóbbi 10 évben nézel képregényfilmet?
2019. júl. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Már elítélően írod, amit írsz, pedig SEMMIT nem tudsz rólam, azt sem tudod hány éves vagyok és mióta nézek ilyen filmeket... Szánalmas.


Basszus emberek, tanuljatok már egy kis jó modort!

2019. júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Ő Béla, a házi trollunk, nem kell komolyan venni, csak egyedül érzi magát, azért írkál ide. De a stílusa alapján sokáig fog még itt lenni, mert egyre jobban egyedül fogja magát érezni.
2019. júl. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Heavy túra. Ugyan 2018as,de nálunk idén lett elérhető.

Számomra az év filmje. Nagyon jól eltalálta a kisváros és a metál hangulatot is. Elég sötét viccek vannak benne és bár erőltetettre tervezték, közelről sem annyira erőltetetr, mint egy átlag amcsi vígjáték.

A rénszarvas véres jelenet nagyon vicces volt. A zene nagyon jó benne. A "saját riff szekcióban 2t én is felismertem, amiért a nézők között jó sok babért le tudtam aratni - ami szintén vicces volt.


Számomra nagy élmény.


Sorozat: Fleabag oda tette magát rendesen. Nem hittem volna, hogy rá tud tenni egy lapáttal, de sikerült.


Russian doll teljesen közpszerű lett. De a kiscsaj jól játszik benne.


Good omens olyan lett, amit ajánlok mindenkinek.


The OA nagy csalódás volt.


Homelandet nagyon várom.


Sex education - jó lett. Kicsit hype szerintem. Sajnos nagyon sok amcsi klisét hordoz, amiről számomra max 7/10et kap, de érdemes megnézni. A szereplők jók. Az alap story toppon van. Csak csöpög a kliséktől.


Got körüli hisztit vártam már. Borítékoltam, hogy ez lesz a közönség reakciója, bármi legyen is a vége.

2019. júl. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

2019 2. legjobb sötét humorral dolgozó vígjátéka: Cold Pursuit.

Csak lestem milyen jó lett. Persze a viccek csak eredeti nyelven ülnek. És olyan erősek, hogy Amcsiknak keveri a nyálas PC biztosítékot :) ami külön emeli a film értékét.

2019. júl. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez évi mozifilmek közül egyedül a Godzilla II-t láttam, így hát a kérdésre válaszolva ez egyszerre a legjobban és legkevésbé tetsző idei film. Kissé jobban kifejtve: a szörnyes jelenetei és a zenéje kiválóak, minden más pocsék.

A legnagyobb csalódás vele kapcsolatban nem is maga a film, hanem az a fanatikus őrjöngés, amit a rajongói, főleg az amerikaiak tanúsítottak. Olyan szinten istenítik a filmet és a készítőit, hogy szinte nem is lehet róluk beszélni, mert aki rosszat mer róluk mondani, azt letámadják, kiközösítik, sértegetik és még olyat is láttam, hogy közösségi médián zaklatják. Téboly.

2019. júl. 7. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%

Sorozatokat nem nézek, így azt ki is lövöm, egyedül annak örülök hogy a túlértékelt Trónok harca véget ért, untam már a hisztériát körülötte.

A filmek közül a Marvel kapitány volt a legjobb, jó filmet vártam de még annál is jobban tetszett, nem értettem a sok fikázódást körülötte.

A Bosszúállók: Végjátékot még sajnos nem láttam, de már most föltenném rá minden pénzem hogy az is minimum dobogós lesz.

Több idei filmet még nem láttam, amiket igen azok mind tavalyiak vagy régebbiek, így nem tartoznak ide. Csalódás nem volt igazából.

2019. júl. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!