Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Netflix előfizetés?

Netflix előfizetés?

Figyelt kérdés
Megéri letölteni? Mennyibe kerül? Vannak fent magyar szinkronos soroztatok? Pl.: Grace klinika, Lucifer, és a többi ismertebb sorozat.

2019. júl. 7. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Magyar szinkron nem fordul elő, nagyon ritkán van. Felirat szokott lenni általában, de nem mindenhol. Én már 2 éve fizetek elő a legdrágábbra amit nem bántam meg, mivel TV adás helyett használom, nincs is tv szolgáltatóm. A legdrágább ami 1080p/4k az havi 4000 forint, ami szerintem nem sok. A legolcsóbb 480p az 2000 körül van ha jól tudom, de a 720p-vel elég jól kilehet jönni főleg ha elosztjátok egy páran.
2019. júl. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 AncsA(6)3 ***** válasza:

Én közösen fizetek előre barátaimmal a legdrágábbra, azzal több felületen tudod egyszerre használni, és nekem így körülbelül 1500ft/hó-ra jön ki, szóval szinte semmi.


Szinkront én nem találtam még ott, magyar felirat ritkán van, általában a híresebb sorozatokhoz van, meg az összes Netflix original filmhez meg sorozathoz.


Persze nem minden van ott, az amerikai netlfix az igazi aranybánya, de ha nincs kedved tv-t nézni akkor mindenképpen megéri. Ha meg nem tetszik, akkor 1 hónap úgyis ingyenes és csak elég lemondanod.

2019. júl. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!