Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Moziban a mosdóba melyik ajtón kell kimenni?

Ott, ahol bemegyünk, vagy ott, ahol kimegyünk? És melyik ajtón kell visszamenni?

júl. 8. 14:06  Privát üzenet  

A válaszok
workdev nevű felhasználó válasza:

Még jó, hogy csak egy mozi van a világon te észlény.

A válasz 39%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 19%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont júl. 8. 14:23 Privát üzenet
Amelyiken akarsz. Mindkét oldalon lesz wc és mindkét ajtón vissza tudsz majd menni.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont júl. 8. 14:25 Privát üzenet
Csinálj be ott helyben! Most komolyan... hova jutott ez az oldal, hogy már ilyen kérdések vannak? Ha senki nem válaszol, akkor összecsinálod magad, mert magadtól nem indulsz el és keresed meg a wc-t?

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont júl. 8. 17:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Amikor írtam a kérdést, akkor nem voltam moziban. Csak, ha valamikor majd kéne, melyik ajtón kell majd kimenni. Mert azt hittem, erre van valamilyen szabály, hogy nem lehet a bejárati ajtón kimenni, meg ilyenek.

# 4/4Időpont júl. 8. 19:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Toy Story 4-et éűtta már valaki a moziban? Milyen? Olyan jó, mint az előzőek?
A Corvin moziban elég ha a qr kódot telefonon felmutatom, vagy muszáj kinyomtatni?
A Bosszúállók: Végjáték c. filmet bővített verzióban újra kifogják adni Amerikában. Nálunk is megjelenik moziban ez a verzió?
Budapesten melyik moziban érdemes filmet nézni ahol nem pofáznak közben?
Moziban a junior jegyhez kell valamilyen igazolás?
Én még sosem voltam moziban, és érdekelne, hogy film alatt ki lehet menni a mosdóba, vagy film végéig nem engednek ki?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!