Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek mi a véleménye a Ki...

Kinek mi a véleménye a Ki vagy, doki? (Doctor Who? ) c. sorozatról?

Figyelt kérdés

2019. júl. 8. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pàrom tavaly nézte végig, nagy kedvenc nàla:) Én ma akarom elkezdeni.
2019. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Az eredeti nagyon jó... kiváló, minden tekintetben mérföldkő a tv sorozatok között (ugye a 63-asra gondolok). A modernizált egy szutyok, másolt, unalmas, ötlettelen!
2019. júl. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Imádom :) Kedvenc sorozatom, már többször végignéztem, és még mindig zseniális.

De az új sorozat. A régi kb nézhetetlen.

2019. júl. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
amelyik nyomi lepontozott, gondolom 10 éves és fogalma sincs, hogy mekkora kult státuszban van az eredeti sorozat, mert egy részt nem látott belőle!
2019. júl. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tehat nemely szempontbol a regi, mas szempontbol az ujabb jobb?
2019. júl. 9. 12:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Én csak a modern sorozatot láttam, azt viszont harmadszor is nézem végig, a klasszikust csak utána akarom megnézni, mert láttam a legelsőt belőle és elég más, régi... :)


Én nagyon szeretem ezt a sorozatot, sőt, imádom :) , de érdekes, hogy milyen későn estem bele teljesen, hogy újra meg újra meg akarjam nézni. :)

2020. jún. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Kezdésként én az új sorozatot ajánlanám, "mai fejjel" könnyebb azzal kezdeni. Az első évadot nézd végig, ne hagyd, hogy elvegye a kedved a gyenge CGI ;) Jó évad az is.


Ha megnézted az új évadokat, és tetszettek, akkor meg úgy is neki fogsz állni a régi részeknek. Az új évadokban pár utalás van persze a régi sorozatra, de nem fogod úgy érezni magad, hogy valamiből "kimaradtál" volna, a legtöbb esetben a Doktor "elmeséli", hogy mi történt akkor.

2020. jún. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A kedvenc sorozatom. A 2005-ös, tehát a modernebbel kezdtem, és nagyon hamar elvarázsolt. Mindenképp megéri elkezdeni és, ha vannak is nem túl jó részek, sokkal több a szuperjó rész. Sajnos az utóbbi évadok(11-12) nagyon elkanyarodtak a DW-től, de hiszek benne, hogy ez egyszer még megváltozik és legalább olyan lesz, mint előtte.


A '63-as DW-t tényleg kellemesebb és élvezhetőbb a modernebb után megnézni, mivel kevésbé fog gagyinak tűnni a modern, számítógépes grafika nélkül is.

2020. jún. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!