Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » AHS fanok! Melyik a kedvenc...

AHS fanok! Melyik a kedvenc évadotok, szereplőtök? Mit tudtok a kilencedik évadról? Ariana Grande tényleg szerepelni fog benne?

Figyelt kérdés

2019. júl. 9. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem fog.

Évad a második a kedvencem, szereplőim Dr. Arden (2. évad) és Elizabeth grófnő (5. évad).

2019. júl. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A nyolcadik évadot nem láttam, a Cult volt az utolsó, amit megnéztem. Majd valamikor be akarom pótolni, de annyi olyan sorozat van, ami sokkal ígéretesebbnek tűnik, hogy mindig elodázom.

Nekem az első négy évad jobban tetszett, mint az utána kvetkezők, Jessica Lange -bár tudom, hogy sokaknak sok volt- nagyon passzolt a sorozathoz, a többi évadban végig éreztem a hiányát. Bár az is igaz, hogy Sarah Paulsonnal "jót tett", hogy már nem szerepelt Lange, sokkal inkább előtérbe került, mint női központi karakter.

A két kedvencem a Murder House és az Asylum, e kettő között nem tudok választani. Attól függően, hogy milyen hangulatban vagyok, más-más hatással vannak rám (de Evan Peters mint Tate Langdon olyan zabálnivaló volt, hogy uhhh...).

A Murder House elsőre klasszikus kísértetházas sztorinak tűnt, ami klasszikus téma, nem véletlen: a nézők imádják. De amikor kibontakozik Harmonék tragédiája, egy család drámájába nyerhetünk bepillantást, ahol kívülről minden szépnek tűnik, de apuka csalja anyukát, anyuka depressziós, a kislányra pedig annyira nem figyelnek, hogy észre sem veszik, hogy időközben meghal. Nem semmi.

A második évad egy kicsit olyan, mint a Pindúr Pandúrok, amibe megy egy kis cukor, egy kis só és minden, mi jó, így lesz benne egy kegyetlen sorozatgyilkos, emberekkel kísérletező náci, szende apácát megszálló nagybetűs Gonosz, űrlények - semmi nem maradt ki. Katyvasznak tűnik, de szerintem tök jól működik. A Dominique pedig méltó vetélytársa lehet az Easy Streetnek.

Ki tudnám fejteni a többi évadról is a véleményem, de már így is többet írtam, mint ami szerintem érdekel téged, úgyhogy kihagyom :D

2019. aug. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!