Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmeket érdemes...

Gehdjfztuz kérdése:

Melyik filmeket érdemes megnézni a Bosszúállok: végtelen háború-végjáték előtt?

Figyelt kérdés
A vasember trilogiát, régebbi pókembereket, a hihetetlen hulkot, az első amerika kapitànyt, a korábbi bosszúállokat, az első thor filmet láttam már.
2019. júl. 11. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb. az összeset. Nagyon komolyan egymásra épülnek.
2019. júl. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Valóban érdemes mindet, és te jó sokat láttál már.


Én pl. a pókember filmeket mondjuk nem néztem meg, szerintem az kimaradhat...

Amerika kapitányból és a Thorból a következő kettőt, a Galaxis őrzői filmeket, a Fekete párducot, a Doctor Strange-t- ezeket érdemes, szerintem.

2019. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fölösleges az összeset. A fontosabb karakterek bemutató filmjeit és a korábbi Avengers részeket. Az bőven elég. Mire eljutsz az Infnity War-ig beleunsz az egy kaptafára készülő szuperhősfilmekbe.
2019. júl. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a fekete párduc abszolút kihagyható, a thor 2-3 meg csak a visszautalás miatt érdekes. A fekete parducból konkrétan elég ha látod a bemutatóját.
2019. júl. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a Galaxys őrzői és a Doctor Strange,és a Bosszúállók c. filmeket pótold és már képben is vagy.
2019. júl. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem a Leon a profit is érdemes megnézni. Nagyon nagy film. Igaz semmi köze a szuperhősös témához, de a kérdés az volt, melyik filmet érdemes megnézni, mielőtt ilyen limonádékat kezdesz nézni.

Zseniális film továbbra az Amelie csodálatos élete; La Haine; 12 dühös ember ; Istenek városa ; Született gyilkosok ; Liza, a róka tündér ; Számkivetett ; The Green Mile ; Holt költők társasága ; Grand Torino ; Apocalypto ; Ádám almái ; Ponyvaregény ; Hatodik érzek ; Szarvas vadász ; a bosszú kottája...


Ezek és még másik száz szuper jó film van, amit érdemes megnézni, mielőtt a Végjátékot megnézed.

2019. júl. 12. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 12 dühös emberből mindenképpen az 1957-est nézd!
2019. júl. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!