Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Melyik filmeket érdemes megnézni a Bosszúállok: végtelen háború-végjáték előtt?

A vasember trilogiát, régebbi pókembereket, a hihetetlen hulkot, az első amerika kapitànyt, a korábbi bosszúállokat, az első thor filmet láttam már.

júl. 11. 19:21  Privát üzenet  

A válaszok
Kb. az összeset. Nagyon komolyan egymásra épülnek.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont júl. 11. 19:27 Privát üzenet

Valóban érdemes mindet, és te jó sokat láttál már.

Én pl. a pókember filmeket mondjuk nem néztem meg, szerintem az kimaradhat...

Amerika kapitányból és a Thorból a következő kettőt, a Galaxis őrzői filmeket, a Fekete párducot, a Doctor Strange-t- ezeket érdemes, szerintem.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont júl. 11. 20:07 Privát üzenet
Szerintem fölösleges az összeset. A fontosabb karakterek bemutató filmjeit és a korábbi Avengers részeket. Az bőven elég. Mire eljutsz az Infnity War-ig beleunsz az egy kaptafára készülő szuperhősfilmekbe.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont júl. 11. 20:18 Privát üzenet
Szerintem a fekete párduc abszolút kihagyható, a thor 2-3 meg csak a visszautalás miatt érdekes. A fekete parducból konkrétan elég ha látod a bemutatóját.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont júl. 11. 20:39 Privát üzenet
a Galaxys őrzői és a Doctor Strange,és a Bosszúállók c. filmeket pótold és már képben is vagy.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont júl. 11. 23:13 Privát üzenet

Szerintem a Leon a profit is érdemes megnézni. Nagyon nagy film. Igaz semmi köze a szuperhősös témához, de a kérdés az volt, melyik filmet érdemes megnézni, mielőtt ilyen limonádékat kezdesz nézni.

Zseniális film továbbra az Amelie csodálatos élete; La Haine; 12 dühös ember ; Istenek városa ; Született gyilkosok ; Liza, a róka tündér ; Számkivetett ; The Green Mile ; Holt költők társasága ; Grand Torino ; Apocalypto ; Ádám almái ; Ponyvaregény ; Hatodik érzek ; Szarvas vadász ; a bosszú kottája...

Ezek és még másik száz szuper jó film van, amit érdemes megnézni, mielőtt a Végjátékot megnézed.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont júl. 12. 04:28 Privát üzenet
A 12 dühös emberből mindenképpen az 1957-est nézd!

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont júl. 12. 08:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az endgamet nálunk is leadadják mégegyszer?
SPOILER ha nem láttad Bosszúállók Végjáték :Loki sorsa?
! VÉGJÁTÉK SPOILER! Mi van Dormammu-val?
A Végjátékban az elpusztúlt köveket miért nem hozták helyre?
Melyik marvel filmeket kell mindenképpen látni, hogy értse az ember a Végjátékot? (Spoilerezni tilos! )
A Végjátékhoz mikor jön a következő trailer?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!