Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Anime Ajánlás, tudtok mondani...

Anime Ajánlás, tudtok mondani ilyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy magamhoz illő animét keresek! :) van pár amit láttam és elsorolom mi tetszett vagy éppenséggel nem.


Naruto Shuppiden: Gyenge story,Nincs benne romantika. Előnyők: Sok részes,sok jutsu, és nem csak 1-2 karakter van benne


Fairy Tail: nincs vér,gyenge küzdelmek. Előnyök: kicsit hülye a főszereplő, és egyre jobban erősödik + a lányoknak van mellük.



még van pár. Na ennyi lenne a lényeg: Jó harcok,kis vér is,Lányok jól legyenek kialkítva (mell,hátsó), Kissé Ecchi,Természet feletti erő,hülye legyen kicsit a főszerelplő! :)



2019. júl. 12. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Bármelyik full átlagos shounen meg fog neked felelni. Üss fel egy shounen listát, aminek tetszik a borítója, azt nézd meg.
2019. júl. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Black Clover?
2019. júl. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kérdezz_Bátran_Itt válasza:
Szia! Én ezek alapján, amiket írtál a Vampire Knight-ot tudom ajánlani. Elég sok benne a vér és főleg szerelemről szól. Az egyetlen határánya, hogy 27resz.A Vampire knight 14resz. Azután pedig a Vampire knight guilty jön ami 13reszes. Remélem tetszik majd. Én csak ajánlani tudom.
2019. júl. 14. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szvitek96 válasza:
Szia. Ezek alapján bátran ajánlom neked a Hunterxhunter nevezetű animet, a legjobb shounen, legjobb történet.Minden tömegshounent láttam már, de hidd el nekem hogy ez kiemelkedik mindkozul. Rám nagyon nagy hatással volt. Bátran tudom ajánlani neked is
2019. júl. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezek alapján:


Black clover: sok harc, vér, természetfeletti, a lányok jól kialakítottak, és hosszú, egyelőre olyan 90 rész jött ki, de hetente jönnek új részek.

nem annyira echi, és a grafikája sem a legjobb, ennek ellenére ajánlom


Chrono Crusade: rövid (tizen részes) kicsit romantikus, nagyon harcolós, véres, kicsit echi


Boku no hero academia: egész hosszú (októberben jön a 4.évad) van benne egy enyhe vér, sok harc, kis romantika, mellekből meg szimtén van egy pár.


Danganronpa: nem annyira a harcról mint inkább a nyomozásról szól, viszont kb minden részben meghal valaki. A vér viszont pink festékként van ábrázolva, valamint ez sem olyan nagyon hosszú, asszem 3 évad.


Tate no Yuusha no Naigara: vér van benne, mell is (bár fiatal, a főszereplő körül lézengő lányok is vannak benne) kicsit romantikusféke, harcolós, echinek nemigen nevezném..., de talán egy kicsit... Még csak az 1. évad jött ki 26 résszel, de van esély a folytatásra. A grafikálya a vége fele nekem kicsit furcsa volt ( a szemek, fejek nem úgy néztek ki mint előtte)


Overlord: még csak az első részte láttam, de az alapján echi is lehet, harcolós, a vérességet nem tudom, a 4.évada jövőre jön


remélem valamennyit segítettem

2019. júl. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Soul Eater, Boku no hero academia
2019. júl. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hmm, köszi ezekközül már láttam párat. ez a vampire knight nem is rossz! :) esetleg valami olyasmi mint a HigschoolDxD ?
2019. júl. 23. 17:29
 8/8 almamag22222 válasza:
Dragon Ball, Dragon ball Z, Dragon ball super. Ezeknel nincs jobb.
2019. aug. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!