Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Melyik CC mozijegyes kóddal tudok regisztrálni?

A 2019-es nyári promóciós játékban szeretnék részt venni, de nem fogadja el egyik kódot sem a rendszer, mert azt írja, "CMIX" is szerepel benne, azonban nekem ez egyik jegyen lévő kódon sem látható.

Valaki tudna segíteni, melyiket kell beküldeni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: mozi, Cinema City, promóció, játék, kód

júl. 15. 21:37  Privát üzenet  

A válasz

A kód kell, amiben van CMIX. Az én jegyemen ott van a film címe alatt, ki is van húzva narancssárgával.

Mikori jegyekkel akarsz regisztrálni?

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont júl. 15. 22:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Sorozatbarátra mikor lehet regisztrálni?
Az alábbi weboldalon tényleg teljesen ingyen lehet regisztrálni?
Hol tudom megnézni a Trónok harca 8. évad részeit szinkronnal? Az HBO GO nem enged be regisztrálni mert Szlovákiából vagyok
Hogy lehet bekerülni a Sorozatbarat oldalra? Láttam hogy lehet regisztrálni pénzért. Végül kiderült hogy átverés.
A sorozatbarátra hogyan lehet regisztrálni?
Hogyan kell regisztrálni Sorozatbarátra?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!