Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Supernatural sorozatról mi a...

Supernatural sorozatról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2019. júl. 17. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Speciel én nagyon szeretem, a kedvenc sorozatom. :)

2019. júl. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%
Az első pár évad (1-5, kb) még jó, de utána már kezd "húzzuk a rétestésztát, hogy jöjjön a lóvé" szagú lenni az egész. Ha nem vagy 160% oda meg vissza a sorozatért, nem ajánlom, hogy végignézd az utolsó évadig. Én nagyon szerettem a sorozatot, de az utolsó évadok nagyon elvették tőle a kedvem.
2019. júl. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Hatalmas rajongó vagyok, de tény, hogy az utolsó néhány évad már nem hozza ugyanazt a színvonalat. Remélem, hogy az utolsó évadban ismét fókuszba kerül a tesók kapcsolata, azt imádom. :) és abban is bízom, hogy méltóképpen fogják lezárni.
2019. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, hogy valaki mentálisan 5 éves nem tudta éretten kezelni a *szubjektív véleményem* és sikeresen lepontozta.
2019. szept. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is egyetértek a második hozzászólóval (bár volt aki lepontozta). Az első kb. 5 évad nagyon jó volt, mindig egyre nehezebb és nehezebb problémával kellett a Winchester testvéreknek szembenéznie, de utána már nem nagyon volt nehezebb probléma, ezért az írók megerőltetett fantáziája kellett ahhoz, hogy kitaláljanak valamit.

Még most is nézem (most már végignézem, most megy az utolsó évad), de ritkán van olyan rész, hogy azt mondom, hűha. (A 15. évad 10. rész pl. tök jó, amikor Sam és Dean "átlagemberek" lennek, akiknek pl. egy lakat kinyitásától letörik a körmük.) :)

2020. febr. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!