Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik számotokra a legrosszab...

Melyik számotokra a legrosszabb Marvel-film?

Figyelt kérdés

Marvel-filmek alatt most csak azokat a 23 filmet értem, amik az egységes Marvel-moziuniverzum (avagy a Bosszúállók-univerzum) részeit képezik, az első 2008-as Vasembertől a két héttel ezelőtt bemutatott Pókember: Idegenben-ig. (Tehát nem az X-Men-ek, Deadpool, Fantasztikus négyes meg ezek.)

Akik már mind a 23-at látták (vagy mondjuk a legújabbat nem, de a többit igen), azok számára melyik az amelyik az összes közül a legrosszabb (leggyengébb, legunalmasabb, legvontatottabb, legkínosabb, legidegesítőbb stb.), akár a karakter/színész miatt, akár maga a sztori unalmas, rossz a látványvilág, tényleg, bármi.

Ti melyiket szeretitek a legkevésbé, és miért? Ha lehetséges és van időtök indokoljátok is meg hogy miért pont az. Ha nagyon akartok írhattok többet is, rangsorolva (ha valakinek extrém sok ideje van akár sorba is rendezheti mind a 23-at, de ilyet nem kérek feltétlen). :D

Köszönöm előre is a válaszokat!



2019. júl. 17. 23:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
A legtöbb MCU filmet szeretem, de a Thor 2 és az Antman annyira nem voltak képesek lekötni, hogy többszöri nekifutásra voltam csak képes végignézni őket. Akkor is csak azért hogy képben legyek a moziverzummal kapcsolatban.
2019. júl. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%

Thor: Ragnarök.


Az eredeti képregény arcba köpése, valami borzalom az a film. Az egyik legepikusabb Thor történetet leegyszerűsítették annyira, hogy "nézzétek Hulk seggét".

2019. júl. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a legszörnyűbb a Hihetetlen Hulk. Engem maga az egész film nem fogott meg. Bár a Marvel Kapitány is csak egy kicsivel jobb, az nekem túl unalmas volt, lassan indult be a történet.

Amúgy minden MCU filmet láttam, összeségében elég jól kiegészítik egymást a különböző történetek.

18/L

2019. júl. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Alapvetően mindegyik jó, viszont nekem ami amolyan csalódás volt inkább az a Vasember 3. Attól a filmtől többet vártam anno amikor még csak előzetesek voltak belőle. Ugye az első 2 rész az nagyon tetszett, talán ezért is volt az hogy a harmadik résztől azt vártam hogy elszállok tőle a gyönyörtől. De rohadtul nem így volt. Maga az alapsztori ami szerintem el lett cseszve. A látvány világ sem volt valami nagy szám, a végén mondjuk jó volt. Én inkább csalódásnak mondanám azt a részt és ennyi.

Amerika kapitány filmekből a második rész volt még gyenge számomra azt inkább egyfajta bőrlehúzásnak éreztem. A harmadik része viszont tetszett lehet azért mert nem vártam túl sokat tőle.

A Galaxis őrzői filmek alapvetően nem rosszak, de én azt elvontnak találom, nem rossz csak szerintem már túlságosan elvont az egész valahogy az már nekem nem jön be.

2019. júl. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha leggyengébbet kéne mondani, akkor talán a Hihetetlen Hulk lenne, de mivel az elég régi és jóval fiatalabb koromban láttam, mint az újakat, így az felértékelődik számomra. De tény, hogy nem lett egy erős film.

A Vasember 2 az, ami még viszonylag gyenge, illetve a Thor 2.


De a Dr. Strange és a Galaxis őrzői 1-2 azok, amik távolabb állnak tőlem.

2019. júl. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
The Incredible Hulk és az Age of Ultron között vacilálok, de mivel az előbbi csak simán szar volt, a másik még fel is cseszett, így azt mondanám a legrosszabnak. A mai napig nem tudok rájönni, hogy az első Avengers sikere után hogyan mertek ekkora szarrakást kiadni a kezük közül.
2019. júl. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Úgy rossz ahogy van az egész! Semmiközük az eredeti képregényekhez, átírják benne a karaktereket, pl Vasember nem a vietnámi háborúban esik fogságba, Thor nem egy barlangban találja meg a harci kalapácsot, nem él orvosként köztünk, pókember sosem kapott ruhát vasembertől stb... Ez egy igazi képregény rajongó számára hányadék, hiszen 40 év képregényes világot rombol le, pár 10 éves hülyegyerek pénzéért!
2019. júl. 18. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a Hihetetlen Hulk, az nagy mellényúlás volt.
2019. júl. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Eddig csak a Hangya és a Darázs után jöttem ki rossz szájízzel a moziból.
2019. júl. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hihetetlen Hulk. Aminek a története nem igazán fogott meg az az Amerika Kapitány, a karaktert szeretem de a filmjei egyáltalán nem kötnek le.
2019. júl. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!