Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hermione Grangerre emlékeznek...

Hermione Grangerre emlékeznek a szülei?

Figyelt kérdés
Ugye a Halál ereklyéiben Exmemoriam varázslatot hajtott végre a szülein. Lehet tudni, hogy későbbiekben emlékeztek-e rá, vagy visszafordíthatatlan lett?

2019. júl. 18. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Visszafordíthatatlan. :(
2019. júl. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"After the Second Wizarding War ended, Hermione found Mrs Granger and her husband in Australia and returned their memories. They gained grandchildren through Hermione and Ron Weasley's marriage, Rose and Hugo Granger-Weasley.[3][2]"


"Immediately after the conclusion of the Second Wizarding War, Hermione sought out her parents and returned their memories. They presumably then returned to England."


- Harry Potter Wikia


Voldemort legyőzése után Hermione megkereste őket és visszaadta az emlékeiket.

2019. júl. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Második a helyes. Az első hülyeséget írt.
2019. júl. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10%

Egyik könyvben vagy filmben sem találkoztam ilyennel.

Igen, hülye vagyok.

2019. júl. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Visszafordította. A csata után vissza adta az emlékeiket.
2019. júl. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#4

Fura, én határozottan emlékszem, hogy Hermione mondta a könyvben hogy egy nap majd megkeresi a szüleit és visszaadja az emlékeiket

2019. aug. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!