Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van itt olyan aki tegnap...

Van itt olyan aki tegnap megnézte az Oroszlánkirály filmet a moziban? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2019. júl. 19. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Gagyi! Lényegében egy természetfilm, szürreálisan beszélő és éneklő állatokkal! Képről képre lemásolja az eredeti klasszikust, semmit sem tesz hozzá. Minden mesés elem elveszik belőle, nyers. Nekem nem jött be, de nem is én vagyok a célközönség, hanem a 10 éves vérpistikék... Azok csengetnek majd érte, mert Disney!
2019. júl. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

#1

De, ezeknek az új élőszereplős vagy élethű CGI filmeknek pontosan te vagy a célközönsége. Az a felnőtt, aki a klasszikus Disney rajzfilmekkel nőtt fel, ezért nosztalgikus, de rajzfilmre amúgy már nem ülne be moziba.

2019. júl. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
Ez nettó b romság! Miért lennék én a célközönség, aki eredetiben látta az animációs filmet moziban és azt vallja, hogy a nyomába sem érhet semmilyen feldolgozás? Pont, hogy a mi korosztályunk nem nagyon néz ilyen szemetet. Én is csak azért néztem meg, mert a munkámba vág.
2019. júl. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

#3

Azt nem mondtam, hogy egy sikeres ötlet, csak azt, hogy ez mögötte az ötlet. Az tény, hogy ezek az adaptációk el vannak bäszva, de attól még a mostani húszon-harminc évesek a célközönség.

2019. júl. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem #1nek való, mert itt höbörög és vérpistikének nevez másokat, akikkel nem egyezik az ízlése. Elég indulatos és feldúlt lett a film témája miatt. Biztos, hogy nem rá számítottak a vetítésen :)
2019. júl. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A film célközönségét nem nagyon tudnám meghatározni, igazából rengetegen mentek be ötéves gyerekekkel, de nekem 14 évesen voltak benne olyan részek is, amitől mondhatni megijedtem. ( Hozzá kell tenni, hogy az eredetit már nagyon régen láttam, nem is emlékeztem rá. )

Szóval szerintem nem a kisgyerekeket célozták meg, de mint írtátok, olyan filmnek kevés, amire felnőttek saját akaratukból beülnek.

nekem személy szerint nem volt vele bajom, de nem lett a kedvencem.

2019. júl. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

Mi 3D-ben néztük, nagyon látványos, szépen megcsinálták. Vannak benne nagyon szép, könnyfakasztó jelenetek! Anyukámnak is nagyon tetszett (aki már 64 éves). Érdekes, hogy inkább felnőttek voltak a nézőtéren.

Egyedül a felnőtt Simba magyar hangja nem tetszett, főleg ahogy énekelt... mint Jani a kocsmában - szinte már a fejemet fogtam kínomban. Miért nem egy karakterhez jobban illő hangot adtak alá, ha már a főszereplőről van szó. pl. Zöld Csaba hangja 100x jobban illett volna hozzá (Star Wars Kylo Ren).

Hol vannak már azok az idők, amikor még olyan szinkronok készültek a filmekhez, hogy a magyar változat messze élvezetesebb volt még az eredetinél is...

2019. júl. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!