Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Látható a The Witcher sorozat...

Látható a The Witcher sorozat első előzetese! Ki hogy reagált rá?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt hogy jobban/kevésbé várjátok?

Személyszerint alapból vártam,habár az előzetes lapos lett,de megmutatta hogy mit fog tartalmazni,és hogy fog kinézni. Mint könyv olvasó nagyon feldobott az előzetes,de mint mondtam elismerem,hogy maga az előzetes nem lett a legjobb.



2019. júl. 23. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előzetes nem nyűgözött le, nekem semmitmondónak tűnik. Ha nem ismerném a könyveket, akkor önmagában nem csinálna kedvet hozzá. Ettől függetlenül persze még várom a sorozatot.
2019. júl. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ismerem a könyveket, csak a harmadik játékot, de nekem tetszett az előzetes.

Szerintem nem volt annyira rosszul összerakva, engem sikerült berántania, pedig alapból nem igazán nézek sorozatokat. Ezt biztos fogom a fantasy témája miatt.

2019. júl. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az összes játékkal játszottam (az első volt a fav) és elolvastam a könyveket és megmondom őszintén ez az előzetes teljesen lenyűgözött, rettentően várom, habár a driádok bőrszíne kicsit fura (nem azért mert fekete hanem mert így az összes többi néger karakterre is sok ember azt fogja hinni, hogy driád).
2019. júl. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen,én is nagyon várom,remélem nem ez lesz a vesztem...

És nekem is az első rész volt a kedvencem.

Előzetes a kömyvek ismeretében szintén lenyűgözött,hiszen rengeteg új elemet is raknak bele,ami szerintem nagyon jó döntés. Örülök hogy nem csak Geraltot ismerjük meg teljesen,és nem csak az ő szemszögéből láthatjuk az eseményeket.

2019. júl. 25. 12:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként lenne benne rengeteg új elem? A második vagyok, most végeztem az első könyvvel és újra megnézve az előzetest, Ciri szereplését kivéve, nekem az előzetes majdnem minden része rémlik abból a könyvből. Ok, nem ilyen részletesen, de újnak nem mondanám.

De majd folytatom az olvasást és akkor kiderül. :D

2019. júl. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Első könyv? Nagyon régen olvastam,de az előzetes elég nagy része a másodikból van. De nem spoilerezek.
2019. júl. 28. 08:30
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem olvastam a könyveket, egy játékkal se játszottam, 0 tudásom van hozzá, de sok sorozatot és animét nézek, így naná hogy megnéztem a trailert, hát így hogy 0 tudás, totál nem mond semmit se a sztoriról, tök jó hogy színes és jól nézki, de semmi sztori, látszik a trailer azoknak készült akik witcher fanok és ezzel lényegében megmutatták hogy hey nem fogtok csalódni.
2019. júl. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!