Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL-ban a haverom hogy csinálj...

LoL-ban a haverom hogy csinálja azt hogy rankeden a promokat megnyertük és őt 2-vel dobta fel ( silver 4-ből silver 2-be) 2x is?

Figyelt kérdés
Már lejátszottuk az első 10 meccest.

2019. júl. 24. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Én hasonlóan jártam. Lenyomtam a 10 besorolót, silver 4 lettem. Következő pár meccset megnyertem,és promó nélkül átrakott silver2-be.
2019. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nemhathanemhet válasza:
84%

azért, mert az MMR-je sokkal nagyobb volt mint silver 4 (talán gold vagy plat). Ezeket a játékosokat a rendszer minél gyorsabban próbálja őket feldobni az ő szintjükre.


U.I. Ha pl silver 4 vagy és az MMR-ed silver 2-1 akkor ha nyersz sokkal több lp-t kapsz mint ahányat buksz vereségnél. Ha meg többet buksz mint amennyit kapsz akkor az MMR-ed gyengébb mint a divíziód.

2019. júl. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok.

1 win-ért 35 lp-t adott,aztán becsúszott egy vereség minusz 8 lp-t vont le. Az mmr kalkulátor gold3-nak írt ki,közben silver2 voltam.

2019. júl. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!