Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudok belépni...

Miért nem tudok belépni minecraftba?

Figyelt kérdés

egy hónapja újratelepítettem a gépemet, valahogy nem nagyon hiányzott róla a minecraft. most viszont mikor letöltöttem, nem tudok belépni. jelszavamat is újítottam, a felhasználónevemet is, azt írja íméllel kell bejelentkezni, de én már mindenhogy megpróbáltam, csak hogy megmutassam:

van jelszó1 és jelszó kettő, amik lehetségesek lehetnek, ezen kívül van az ímél címem és a felhasználónevem, ezeket kombinálva már az összes lehetőséget végigjátszottam vagy ezerszer az utóbbi egy órában. Lehetetlen hogy én írtam rosszul, mert a jegyzettömbből ctrl+c ctrl+v-ztem ki az összeset. Tanácstalan vagyok...



2019. júl. 25. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
58%

bejelentkezéshez a megvásárláskor megadott email címet kell megadni, plusz mellé a jelszót például:


felhasználónév: minta@gmail.com

jelszó: mintaMINTA


Ha ez így nem megy, akkor kérj jelszó emlékeztetőt a hivatalos minecraft oldalon. [link]


Ha régen vetted meg a játékot a Mojang idejében, akkor meg át kell küldeni a régi felhasználódat az új, microsoft által üzemelt minecrafthoz:

[link]

2019. júl. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, már letöltöttem onnan a minecraftot. Mégis milyen régi minecraftról beszélünk? 2016 augusztus 15 annak számít?
2019. júl. 25. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!