Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox One kérdés. Ez nem gond?

Xbox One kérdés. Ez nem gond?

Figyelt kérdés

Barátommal össze vagyok homeolva. Így megkaptam az AC 3 Remastered játékot amit le is töltöttem, telepítettem. Majd ma a helyhiány miatt uninstallálatam. Viszont most a játékokban nem jeleníti meg, mint ready to install. A storeban kikerestem és azt írja, azért tudom installálni, mert az AC Odyssey season pack tartalmazza.


Kérdések.

- Jelenthet gondot hogy a játék nem került be a ready to install-ba, mármint ez utalhat arra hogy valahogy megszűnt a homeolásunk?

- Megoldható, hogy mègis megjelenjen a readyben?


Bocsi csaj vagyok, még tanulom a One-t kb csak 1-2 hónapja van meg. Köszi a válaszokat.



2019. júl. 26. 19:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Most újra feltűnt a readyben.... köszi azért! Nem tudom ez miért volt :/
2019. júl. 26. 19:22
 2/3 anonim ***** válasza:
A ready to installt a netről tölti be. Előfordulhat hogy egy jó időt kell várni mire bejön. A homeolás elvileg nem szűnik meg magától ha nem mentek bele a menüjébe vagy nem telepítitek a profilotokat más gépre.
2019. júl. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi volt a baja :/ de szerencsére azóta is normálisan működik. Köszi a választ
2019. júl. 27. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!