Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés
Zoltán59 nevű felhasználó kérdése:

Adott egy Thrustmaster ferrari 458 italia xbox 360 kormány. (Ilyent akarok venni) A kérdés az az hogy Xbox one hoz is jó annak ellenére hogy azt írják hogy xbox 360?

Legfőbbként Forza Horizon 4-gyel játszanék meg pc-n azért erre esett a választás. Xbox 360van ráírva. One hoz jó?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Thrustmaster, kormány, Xbox One, Xbox 360

júl. 27. 17:18  Privát üzenet  

A válasz
Nem jó sajnos.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont júl. 29. 10:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Logitech G920 vagy Thrustmaster Tmx Pro?
A kormány (pc-s) a hibás? Vissza küldjem gariba?
F1 2018 és hasonló játékokhoz melyik kormányt éri meg megvenni jobban? Thrustmaster tmx vagy Logitech G920?
Softwaresen ki lehet kapcsolni a kormányt?
A trustmaster t500 f1-es kormany mukodik mas pedallal is?
Vettem egy Thrustmaster T150 kormány letöltöttem a drivert és az összes gépen, laptopon működik amin kipróbáltam kivéve az enyémen. Mi az a program ami esetleg megakadályozhatja a működését?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!