Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tényleg olyan jó játék ez a...

Tényleg olyan jó játék ez a World of Warcraft?

Figyelt kérdés
Van néhány ismerősöm, akik szinte csak azzal játszanak(mármint más játékot ki se próbálnak), játék témában csak azt ismerik, más játékot szószerint lenéznek. Tényleg ilyen jó játék lenne? Vagy miért ekkora a népszerűsége?

2019. aug. 3. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Semmi sem olyan jó, csak épp arra vannak rákattanva.
2019. aug. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Igen elég jó, borzasztó rengeteg időt bele lehet ölni.
2019. aug. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Haverokkal jó, de ez minden szar játékra igaz.
2019. aug. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Elmegy. Vanilla meg BC jó volt, azóta 100% retardproof lett.
2019. aug. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

Vagy szereted vagy utálod játék, én pl szeretem de vannak olyan részei (pl max szinten nyakadba szakad 8597461475689 quest sorozat és tennivaló) ami másoknak meg nem jön be.

Inkább kultuszjátéknak mondanám, aki szereti az nagyon és rohadt sokat tudnak vele játszani de sokaknak meg nem jön be.

2019. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem annyira, a szintezés nagyon repetitív, az endgame content meg annyira színes-szagos és felszínes, hogy ennyi erővel mobázhatnál is, csak az ingyenes.
2019. aug. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A népszerűsége abból ered hogy az első mmo volt ami egy tág univerzumot adott a játékosoknak emellett viszont nagyon addiktív. Én 11 év után júliusban hagytam abba végleg az új patch miatt. Túlságosan átment a farmolásra az egész játék így túl sok időt emészt fel nagyon ellett cseszve
2019. aug. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

@Piros Kalapács


Nem igazán értelek. Már a vanillától kezdve elég erőteljesen a farmolásról szólt.

2019. aug. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen de nem volt heart of azeroth meg cruicible szarság ami tönkre teszi az egészet
2019. aug. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én imádom, vanilla óta guild leader vagyok, azóta a 4. Guildem van jelenleg, wotlk - cata végéig hc raider guild voltunk, mostanában a munkám miatt már hála sz égnek nem érek rá ennyire :) rengeteg barátom, es hasznos kapcsolatom lett.

Pl van olyan akivel 16 évesen crossroads (ez egy ingame falu), bandázva haverkodtunk össze, 2 évvel ezelőtt pedig ő műtötte meg a szívbillenytyűmet...)

Rengetegen játszanak, a wcpucolótól kezdve a rakétamérnökig mindenki, és ingame mindenki egyenlő...

Én pl angolul is a wowban tanultam meg, ott szereztem angol levelező társakat, majd ott tanultam beszélni is., Rengeteg angol, és svéd, haver is lett az évek alatt, nem egynél jártam is nyaralni.

2019. aug. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!