Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyikre van nagyobb esély?

Melyikre van nagyobb esély?

Figyelt kérdés
Pár napja a saját hülyeségem okán elorozták a steam accountomat. Nagy nehézségek árán visszaszereztem, helyreállítva a fiókomat az a kedves üzenet fogadott hogy végleges kitiltást kaptam a játék fejlesztőitől A kérdésem a következő:1-Visszakaphatom a játékot úgy hogy annak semmi nyoma nem marad, ill:2-megoldás-e ha ugyanezen profilra ismét megvásárolom az említett tartalmat, vagy készítsek új profilt?

2019. aug. 7. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Inkább írj a supportnak és magyarázd el, hátha “beveszik” és elengedik a büntit.


Ha uj profilt készitesz a játékot ujra meg kell vened, nem tudod ahhoz is hozzákapcsolni a jelenlegi kulcsot.

2019. aug. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Természetesen tisztában vagyok azzal a ténnyel hogy új fiók esetében az újravásárlás megoldás,elnézést a rossz fogalmazásért! Arra lennék kíváncsi hogy a support annak ellenére hogy viszonylag baromi régen vásároltam a programot ez okból nincs rá bizonyítékom vissza adja-e esetleg a gamet?
2019. aug. 7. 15:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg nem tudod megmutatni a steam supportal való levelezésed nekik?
2019. aug. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha szóba hozom ezt,az lehet egy megoldás csak az a bibi hogy mindkét platform egymástól függetlenül hoz "ítéletet" amit ki is hangsúlyoznak!
2019. aug. 7. 17:09
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként meg örömmel konstatálom azt hogy ténylegesen segítőkész emberek is megfordulnak itt,nem csak örömhajhász,perverz emberek! Köszönet!
2019. aug. 7. 17:15
 6/7 anonim ***** válasza:
☺️ remélem megtudod oldani
2019. aug. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
de meg lehet osztani a könyvtáradat egy accounttal.... Jézus
2019. aug. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!