Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aki telefonon játszik azt...

Aki telefonon játszik azt lehet kockának minősíteni vagy az csak a gépesekre igaz?

Figyelt kérdés

Álltalában 5-6 játék van a telefonomon ebből kettő fix mindig. Ezekkel a játékokkal külön külön napi 6-8 órát is tudnék szórakozni (szoktam is)


Amikor ezt mások megtudják mindig furcsálják de egyszer sem mondták hogy emiatt kocka lennék vagy bármi. Azok se akik a géppel töltenek napi szinten ennyi időt mint én telefonnal.


Ezek szerint a telefonosokat nem skatulyázzák be?


2019. aug. 7. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

a régi vágású geek/kocka kifejezést inkább olyanokra szokták használni, akik bezárkóznak egy szobába és a minimumra csökkentik a kommunikációt a külvilággal.

Kocka nálam inkább az, aki a rendes teendőit is félre rakja, csak hogy játsszon, tehát egyfajta szenvedély betegség.

Ettől függetlenül szerintem lehet a mobilosokat is kockának hívni, de alapvetően ez inkább a pc, konzol szinten van jelen a jelenlegi szóhasználatnál.

2019. aug. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen. (Meg gondolom inkább fiúkra használják mintsem lanyokra)
2019. aug. 7. 22:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Van a kocka, aki sokat játszik és akkor van a candy crush réteg, akik azt hiszik, hogy ők gamerek, mert telefonon játszanak.
2019. aug. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Nah várjunk egy kicsit!

Candy Crush réteg?

Én játszok telefonon IS!

És ha nem tudnád igazán kezd nőni a telefonos Gaming világ. Csak nézd azt hogy egyre több Gamerphone van (Xiaomi Blackshark, Asus RogPhone stb.) Illetve csak fel kell ugranod a netre és utána nézni a dolgoknak! PUBG Mobile, Fortnite Mobile stb... gyakorlatilag nagyon kezd úgy festeni a helyzet hogy a telefonos Gaming (gondolok itt a grafikára, játékélményre) utol fogja érni a PC-t!

2019. aug. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mivel már az 5 éves gyerek is telefonnal megy óvodába, nem csoda hogy ennyien játszanak olyan ingyenes játékokkal mint a PUBG Mobile meg a Fortnite.


Színvonal továbbra is magasabb PC-n.

2019. aug. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!