Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legendsben sokszor...

League of Legendsben sokszor látom profi meccseken illetve streamereknél, hogy beírnak egy betűt, aztán egy számot, például: adc d1820?

Figyelt kérdés
Ez mit jelent? Érdekelne, mert sokszor látom, és nem értem.
2019. aug. 11. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán diamond és MMR, sose láttam még, pedig 2013 óta játszom és nézek streameket. Új dolog lehet, régebben nem volt jellemző.
2019. aug. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is régóta játszom, de csak (maximum) fél éve tűnt fel ez a dolog. Nem tudom, mi lehet... Köszönöm a választ, és várom a többit! :)
2019. aug. 11. 10:04
 3/4 A kérdező kommentje:

Ah, megtaláltam! Azt jelenti, hogy:


Pl. Camille elflashelt 18:20-kor. A flash töltési ideje 5 perc, ezért beírják a chatbe, hogy mikor lesz újra flash-e "camille f2320", tehát 23:20-kor.

Ennyit tudtam összekaparni

2019. aug. 11. 10:11
 4/4 anonim ***** válasza:
De akkor általában f-et írnak, d-vel még nem láttam. Nem gondoltam, hogy meccs közbeni chatre gondoltál 😅
2019. aug. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!