Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Pubg mobile játék tényleg...

A Pubg mobile játék tényleg telefongyilkos?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy hamar tönkreteszi a telefont? Akksi stb? Lerövidíti a készülék várható élettartamát?
2019. aug. 17. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Passz en 2 évente telefont cserélek, a mostanin masfél éve tolom a játékot... Tény. Kell hozzá a hordozhazó külső aksim.
2019. aug. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát annyira azért nem, jó tény a telefon könnyen felmelegszik pár kör után, akkor azért érdemes szünetet tartani szerintem.
2019. aug. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Joell válasza:
Hamar merul tole a telo..es ez meg enyhe kifejezes....2-3jor utan pittyegett hogy 15 szazalek....megijedtem hogy az akkdim rossz...
2019. szept. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a frászt vártok mást :D
2019. szept. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Telefonon kell játszani, nem valami számológépen. És este 90-95%on elkezdek játszani kb 6-7 meccset, és kb 60%ra merül, pedig nem rövid meneteket nyomok. Samsung A50
2019. okt. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!