Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért akadozik a sims?

Miért akadozik a sims?

Figyelt kérdés
Elég gyengusz laptopom van, egy Acer Aspire E15. Eddig ment normálisan nagyobb szaggatások nélkül, alacsony grafikai beállításokon. 14 kiegésztítőm van hozzá. Korábban kb 750-800 custom contentem volt, és így is élvezhető volt a játék. Most kb 250-300-ra lecsökkentettem a cc-k számát, viszont rettenetesen szaggat a játék. Fél óráig van töltőképernyő, és 4 simmel a háztartásban élvezhetetlen, annyira szaggat. Mit lehet vele kezdeni?

2019. aug. 24. 15:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Az egyedi cuccok lassítják a játékmenetet illetve a kiegészítők is főleg hogy alacsony grafikai beállításokkal viszi a laptopod. A probléma mögött az áll, hogy ahogy haladsz a játékban egyre több sim van, egyre több tárgy a térképen stb és ezeket a játéknak mind be kell tölteni ezért idővel lassul a játékmenet. Erre rá tesz a 14 kiegészítő is több tartalom több betöltendő dolog. Sims 3nál észre vehető ez a legjobban. Openworld játék szóval mindent be kell neki tölteni egyszerre és nekem pld hiába fut el ultra grafikán a 3, pár hónap után már azt éreztem mintha low beállításokon is 10 fps-em lenne a sok tereptárgy és egyéb miatt. Nincs egy erőgépem szóval ez is közre játszott, de a helyedben megpróbálnám kiszedni a sok módot illetve kiválogatnám a fontosabb kiegészítőket amik kellenek és így tovább fogja bírni a laptopod stabilan futtatni a játékot. Esetleg eredeti vagy tört a játék? Valamilyen szinten az eredeti szerintem stabilabb (nemrég ingyen volt originen szóval nyilván behúztam és sokkal jobban fut mint amiket eddig letöltöttem). Próbáld meg amit leírtam egy ideig segít viszont véglegesen nem fogja megoldani, mert a betöltendő dolgok száma folyamatosan nőni fog tehát ezzel igazából csak a folyamatot lassíthatod. Sok szerencsét! :)
2019. szept. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!