Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA online ban pc-n hogyan...

Elsoemelet kérdése:

GTA online ban pc-n hogyan lehet a karakterem nemét megváltoztatni?

Figyelt kérdés
Néztem pár videót hogy hogyan is kéne,de ott mindenki konzollal volt és az angol tudásom sem annyira profi.Nekem csak billentyűzetem meg egerem van,ezen hogyan kéne? Az értelmetlen vagy sértegető válaszoktól kíméljetek meg! Köszi

2019. aug. 29. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Hivatalos válasz szerint nem lehet:

[link]


A neten írnak glitch-ről ami megváltoztathatja, de azt is írják hogy már patchelték ezt a trükköt, így nem működik.

Itt leírják billentyűzettel is a lépéseket (amúgy nem számít hogy mivel csinálod, mert a kontrollerre is csak egy parancs van beállítva lenyomáskor, ahogy a billentyűt is lenyomod):

[link]

2019. aug. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon találatm hogy hogyan kéne pc-n. Minden félét nyomogattam ezután amit logikusnak gondoltam de semmi. Azért köszönöm!😇
2019. aug. 29. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!