Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4-ben hogyan tudom...

Sims 4-ben hogyan tudom beállítani, hogy csak annak a háztartásnak legyen szabad akarata, amivel játszok, a többinek meg ne?

Figyelt kérdés
Nem akarom hogy addig megházasodjanak, szüljenek stb amíg másik családdal játszok.

2019. aug. 31. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Alapjáratban nem is csinálnak ilyet. Ilyen módon nem élik az életüket. A legtöbb embernek pont ez a gondja erre (is) van a command center.

Ha neked nincs letöltve az a mod és nincs beállítva akkor nem fog semmi történi velük, nyugi.

A sims 3 ban volt hogy ment tovább a sztori magától nekem is mint rengeteg embernek ez sajnos nincs benne alapból a 4ben

2019. szept. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajnos mégis történik. Többféle beállítással játszottam, de csak két családdal. Mire legközelebb megnéztem a háztartásojat, amikkel addig nem játszottam 3 helyen született kisbaba!

Mivel a játékopción belül (nem főmenüből, hanem városnézetben vagy családnál ha kinyitod a beállításokat) két helyen is lehet az autonomitást kiválasztani, nyilván az egyik nem az adott családra vonatkozik, hanem általánosságra. Nem merem addig elindítani, amíg nem tudom, hogyan állítsam, mert nem akarok több nem játszott családnál csecsemőt.😳

2019. szept. 2. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!