Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rgh-s Xbox360 on hogy kell...

Rgh-s Xbox360 on hogy kell beüzemelni a system link-et, MOBIL HOTSPOTTAL?

Figyelt kérdés
Telenor Hello Datám van, a ps4 simán megy vele, de itt ilyen UPNP bizbasz kellene, portot nyitni neki..A tethering router appot probáltam, semmit se csinál..köszönöm ha van ötlet! :)

2019. szept. 8. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
A system link az arra való, hogy helyben összeköthess két vagy több gépet egy kábellel vagy routerrel netkapcsolat nélkül. Minden más muti xbox liveon megy keresztül.
2019. szept. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Igazából ez online is megy, nézz utána.

Nekem is látja a szobákat, a játékosokat, csak a tesztnél nincs upnp, és nem tudok csatlakozni,havernek is megy, vezetékes nettel, vagy routerrel, de itt a Hello Data miatt ezek kizárva! :)

2019. szept. 9. 16:13
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]


Elsőnek.

Nekem azzal van a gond hogy telefonnal szeretném ezt, mobilnettel.

2019. szept. 9. 17:18
 4/6 A kérdező kommentje:

Áh, feladom! :D

Odáig jutottam hogy telefonon megosztottam a netet Pc vel, majd Pc ről xboxra. Már látja az upnp-t, de most meg a 3071,3072 port fost nem látja..hagyjuk, nem értem miért nem lehetett ezt úgy megcsinálni mint ps4 en, hogy rácsatlakozik, és megy!

2019. szept. 9. 23:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért PS4en tört géppel tudsz multizni?
2019. szept. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem arra értettem, hanem a csatlakozásra, hogy egyböl felismeri a ps4 a hotspotot.. :) kicsit idegesítő hogy minden adott, de nem megy! :)
2019. szept. 10. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!