Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Clash royal. Hogyan rakjam át a játékomat másik telefonra? Hogyan léphetek be másik telefonon az én karakterembe?

szept. 11. 20:21  Privát üzenet  

A válaszok
Google play segítségével vagy a Supercell ID-d el.

# 1/3Időpont szept. 11. 20:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi.

De hogyan?

# 2/3Időpont szept. 11. 20:41 Privát üzenet
Ha megvan még a régi telód akkor letöltöd rá Google playből a "Play játékok" elnevezésű appot. Elindítod a Clash Royalet és lemented rá. Persze a Google fiókoddal először jelentkezz be a Play játékokba.

# 3/3Időpont szept. 11. 21:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Clash Royale-ban miért van az, hogy egyik fél Golden Chestet kap, míg a másik játékos csak Silvert?
Gothic átt irtam "subTitles=0 1esre de nincs felirat fel is frissitettem a system mega packot is fel raktam kérdéseket láttom amiket fel lehet rakni a másik karakternek de már a...
Hogy lehet Xbox One X-ről Minecraftban egy mapot átvinni egy másik sima Xbox One Minecraftba?
Miért nem tudok bejelentkezni a másik ps4 es accountomnál a ps networkbe?
Hogy tudok belépni uj telon régi karakterembe játékon? E -mail alapján vagyok bejelentkezvel. és ha egyszer egyik egyszer másik telon nyomom akkor egyiken jelentkezzek ki vagy...
Darkness rebornal játtszik valaki? Uj telon hogy tudok bejelentkezni a régi karakterembe? E-mail alapján vagyok a mostani telon. Ki kell jelentkeznem másik telorol, hogy ujra betudjak?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!