Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ingress-szel játszókkal hol...

Ingress-szel játszókkal hol lehet összefutni?

Figyelt kérdés
Pokémon GO-sokkal már többször összefutottam (főleg full random), de Ingress-sekkel még eleddig egyszer sem sikerült találkozzam sehogy sem. Facebook-n is alig találni magyarországi Ingress csoportot, ahol aktívak lennének a csoporttagok, ellenben a Pokémon GO-val, amihez több aktív csoport létezik, még aktív regionális szintű csoportból is több létezik.

2019. szept. 13. 02:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Hol laksz? Nagyobb városokban valószínűleg többen vannak.

Írj be játékban a chatre, tudod növelni, hogy a távol lévők üzeneteit is lásd és ők is lássanak.

Mostanában Telegramon szoktak beszélgetni (én nem használom, annyira nem vagyok aktív), kérj meg valakit chaten, hogy segítsen.

Eredetileg Google+-on voltak nagy csoportok mivel Google termék, de azt ugye megszüntették, fb-re meg nem költöztek át. Pár csoport azért van, úgy látom a prime elég aktív, bár kevés a tag.

Érdemes már a Prime-al játszani és nem a Redacteddel ha azt használnád, mert hó végén megszűnik. Mondjuk nekem nem áll rá a kezem és szörnyen lasssssú...

2019. szept. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!