Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak szerintem borzalmasan...

Csak szerintem borzalmasan rossz játék a PUBG?

Figyelt kérdés
Borzalmas tényleg. Elég sok multiplayer FPS/TPS játékkal játszottam már, de ez a PUBG nevű borzalom...én nem tudom mit esznek rajta az emberek. Bugos, a hitbox katasztrofális, tele van csalókkal. Mi értelme egy olyan játéknak ahol vagy olyan helyre ugrasz ahol rengetegen vannak és nagy az akció is, de totálisan a szerencsére bízod magad és vagy mákod van és találsz fegyvert, vagy azonnal lelőnek? Vagy ugrasz olyan helyre ahova szinte senki, jó cuccokat találsz, de fél óráig nem történik semmi csak az hogy rohangálsz a pályán keresztül, csak azért hogy fél óra rohangálás után leszedjen egy kemper?

2019. szept. 15. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a Fortnite-ot próbáltam, de ugyanez az élményem volt. Vagy hosszú ideig nem történt semmi, vagy az elején leszedtek, aztán újra percekig várhattam, hogy talajt érjek és ismét játszhassak. Nem értem mitől olyan jó ez a formula, milliónyi játék van sokkal jobb játékmenettel, amelyekben ráadásul várakozni se kell folyamatosan.
2019. szept. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A PUBG-ot mondjuk ne egy CoD-hoz hasonlítsd!

Nem ugyanaz a típus!


A játék műfaja(!) FPS/TPS. Azaz belső- vagy külső nézetű lövöldözős.


Azonban a legtöbb FPS/TPS játék action (CoD, BF, CS,stb.) ami az "általános", tactic (régi Delta Force, Hitman, Thief stb.) ami a harc köré épített ügyeskedést kéri, vagy killer (Quake) ami a tipikus kisméretű map-on DM vagy TDM általában multiplayer.


A Battle Royale egy (relatíve) új típus, ami azt jelenti amit leírtál.

Free for All, egy teljesen szabad területen, magad által "választott" területről indulva, minden nélkül, a lényeg pedig nem a többiek megölése, hanem a saját túlélésed.

Amennyiben elolvasod (bár az előítéletességből és gyors ilyen-olyannak elkönyvelésből ítélve nem tűnsz olyan típusnak) Takami Koushun regényét, akkor meg fogod érteni az egész típust, tekintve hogy az indította el.

2019. szept. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2. Nagyon jól mondja, de annak ellenére, hogy szerintem a műfajjal nincs baj, illetve a koncepció tetszik, a PUBG szerintem is rossz játék...

A műfajban ennek ellenére talán még így is a legjobb, de remélem ez hamarosan változik.

2019. szept. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Masodiknak: nem a battle royale mufajt szidtam, es tisztaban vagyok aztal hogy nem sorolhato egy kategoriaba a CoD-dal. De racionalis szemmel nezve is gyalazatos a jatek.
2019. szept. 15. 22:33
 5/6 anonim ***** válasza:

En azert szeretem a pubg-t, amiért te nem :D Hatalmas a szerencsefaktor leérkezéskor, ettől lesz izgalmas az early game, a mid-game ha nem harcolsz tenyleg unalmas, viszont end game-ben már rendesen taktikázni kell. Viszont rajtad múlik hogy játszol: lehet 15 killed ha vegigharcolod a mapot,mde leszedheted 1 killel a legutolsó játékost is bujkálva. Változatos taktikák vannak, amelyeket alkalmazhatsz minden helyzetre.

Persze vannak negatív oldalak is ahogy írtad... számtalanszor le akartam mar torolni a jatekot idegbol, de nem tudtam, mert annyira izgalmas tud lenni :D

2019. szept. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én új PUBG mobilos vagyok (3 napja játszom), de óriási élmény. Annyi előnyöm van, hogy egyből a családi klánban kezdtem, így a gyerekeim mondják, hogy mit csináljak és mit ne, fedeznek, ha kilőnek meggyógyítanak stb.


A játék számomra sokkal jobb élmény, mint a CoD (ezt PS-en játsszuk), és van akkora élmény, mint a CS:GO (amelyet asztali gépen játszom, de már kicsit unom). Egyelőre irányítani akarom megtanulni, ehhez nagy segítség, hogy át lehet húzgálni a controllokat a felületen máshová (iPaden játszom 4 ujjal). Még jobb lenne, ha engedélyeznék a DualShock controllert, de így ujjakkal se rossz.


Az egyetlen igazi kritikám, hogy nagyon rossz a szemem erre a kicsi (11”) képernyőre, alig veszem észre az ellenségeket. De ez a való életben is így van.

2020. jan. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!