Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3: Miért nem tud talalkoz...

Sims 3: Miért nem tud talalkozni a Simem senkivel?

Figyelt kérdés

Teljesen normálisan indult minden a játékban, aztán most igy egy 2 hét elteltével (a játékban legyen mondjuk egy hónap) azt veszem észre, hogy a Simem nem tud athivni senkit magához. Azt mondják h "rendben hamarosan érkezem" és aztán nem jön senki. Folyamatosan kap bulimeghivokat is, de ha ramegyek a haz fölötti buli ikonra, nem tudok rakattintani h menjen el a buliba, mert ilyen szürke lesz a gomb es azt irja ki, hogy "XY most epp nincs otthon". Szóval valaki rendez egy hazibulit, elmennek időben a helyre, es a hazigazda nincs otthon.

Tudnék meg sorolni hasonló dolgokat, de szerintem ennyi is elég, hogy bemutassam a problémát.

Valakinek volt mar ilyen? Elég zavaró úgyhogy örülnék ha orvosolhato lenne.



2019. szept. 16. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Eredeti játékról van szó? Illetve használsz valamilyen modot hozzá? Továbbá ingame milyen cheat-eket aktiváltál eddig(mivel ezek is bezavarhatnak)?
2019. szept. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Heló,

Nem, sajna nem eredeti a játék és van hozzá egy 3-4 kiegészítő, de nem igazán tudom melyikek pontosan (bar szerintem ez most nem is lényeg).

Cheateket pedig nem használtam egyáltalán.

2019. szept. 17. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!