Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta onlineban hogyan lehet...

Gta onlineban hogyan lehet venni M. O. C-t? (Mobile operation center) Venni kell egy bunkert és utána meg lehet venni? Vagy kapok a bunkerhez?

Figyelt kérdés
A kapok a bunkerhez rész csak amiatt kérdem, mert hallottam valamit hogy jár a Moc valamihez. De nem biztos.

#GTA Online #mobileoperationcenter
2019. okt. 8. 08:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Pénz megvan már ezekre, de nehogy valamit azért vegyek meg, mert azt hiszem kell a Moc-hoz de közben nem 😂
2019. okt. 8. 08:30
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha jól olvasom ki, akkor elvileg kapok a bunkerhez vagy bunker kell a mochoz és külön kell mocot venni a bunker után
2019. okt. 8. 08:31
 3/5 anonim válasza:
Bunker kell és utána tudsz bele venni, mert ott van a garázsa.
2019. okt. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez amúgy 2017 nyarai frissítés, már sajnos nem túl népszerűek a hozzá kapcsolódó játékmódok, pedig akkor az egész nyaramat a Bunker Series Adversary mode-dal töltöttem. :D Előző voltam.
2019. okt. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amiatt kéne. Engem megfog a dolog láttam róla videókat 😀
2019. okt. 8. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!