Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Resident Evil 7: mit tegyek...

Resident Evil 7: mit tegyek ha elfogyott a lőszerem és egy aktuális főellenséget kéne megölni?

Figyelt kérdés
A create the serum küldetésnél van az a nagyra nőtt falonmászós néni. de kifogyott a lángszóróból is, a shotgunból is, minden lőszerem elfogyott, és feltúrtam már az aktuális pályarészen amit lehet!!! de ő még él... köszönöm
2019. okt. 8. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Az szívás... Sajnos az a típusú játék, ahol a lőszert nagyon be kell osztani. Annyit tudsz tenni, hogy visszatöltesz egy korábbi mentést, és máshogy csinálsz dolgokat, vagy pedig újrakezded a game-et könnyabb nehézségen (most nem ugrik be hirtelen, menet közben változtatható-e, de ha igen, az is megoldás lehet).
2019. nov. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Rohanj neki késsel,a felénél nekem is elfogyott,és késsel meg egy tucat first aid meg tudtam oldani,+ ha körbejárod azt a részt úgy emlékszem dob pár lőszert és first aidot pluszba
2022. jan. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!